Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem szép...

Csak szerintem nem szép Palvin Barbi?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 24. 17:29
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
81%

Utolsónak:

Sok nönek igenis AZT jelenti elérni valamit. Elismerik a szépségét, jó a teste, az a hivatása, hogy szép és csinos legyen, nem kell azon aggódnia, hogy mit eszik holnap után, ki tudja-e fizetni a lakbért a jövö hónapban, vagy sem. Nem törik ketté derékban a fizikai munka miatt, stb... Sok nö szeretne ünnepelten szép lenni, és ebböl még meg is élni ráadásul. Barbinak sikerült. Sok közületek harcol a lájkokért a facebook-on, sorozatban teszi fel némelyik lány a róla készült nevetségesen "akkor is szép és szexi vagyok" tipusú eröltetett képeket, persze csak azért, hogy valaki végre elismerje. Pedig sokakat közülük középiskolában még bottal sem piszkáltak meg, de most meg erölködnek... sok vicces pillanatot okozva ezzel a gonoszkodóknak. Bocs, hogy OFF lett a vége, de azt akartam elmondani, hogy rengeteg nö erre vágyik, de sok letagadja, most a facebook-ot mondtam rá példának.

2013. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
30%

Most komolyan akik azt mondják,hogy ronda vagy ocsmány azok mit éreznek? Nem mindenkinek szép,de az ocsmányt meg se közelíti....

[link] ez a ronda -.-

2013. márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
36%

Sokan tartják őt rondának, átlagosnak, egyesek ocsmánynak (gondolom az illető sokkal szebb Barbinál). Én nem tartom annak, szerintem nagyon szép, és jó, hogy nem olyan anorexiás alkata van, mint a modellek többségének.


aki pedig szívesen látná smink nélkül, annak tessék (ezt a képet ő maga tette ki): [link]

2013. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
44%

Sokáig nagyon nem tetszett, nem is tudom, megmondani, miért, talán mert nem értettem, miért vannak tőle annyian elájulva.

Egyszer azonban volt szerencsém élőben látni őt. Igaz, hogy távolabbról és az utcán, de egész biztos vagyok benne, hogy ő volt (vagy ha mégsem, akkor van egy eltitkolt ikertesója xD).

Minden túlzás nélkül, én még ilyen gyönyörű lányt nem láttam. És a valóságban ugye nincs se photoshop, se egyéb utólagos retusálás.

Eddig átlagosnak gondoltam, akiből sokat ki lehet hozni, de most már belátom, hogy nem az. Van benne valami, nemcsak szépség, hanem kisugárzás is, ami megfogja az embert.

2013. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
jól néz ki, viszont interview-k alapján egy beképzelt p*csa
2013. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szép, én legalábbis biztos nem cserélném el a testemet vele.:D
2013. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
14%
Akik mind azt mondják,hogy csúnya azok irigyek. Lehet van nála szebb lány hisz a szépség relatív, de azt nem lehet mondani, hogy csúnya. Mindenkiről készülnek rossz képek de nem az alapján kell megítélni hanem össze kell hasonlítani a jobb képekkel. És Barbi igazán gyönyörű lány. Egyébként is a sminkjét a ruháját és a haját sokszor nem ő határozza meg hanem a stylist a sminkes vagy a fodrász!
2013. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szép, de nem is csúnya. Persze smink nélkül elég jelentéktelen, és nem mindig sikerült felnőtt nőnek láttatni őt a kifutókon sem. Nem értem, hogy akik felfedezték, hogy nem találtak nála különbet. Talán túl fáradtak voltak a további keresgéléshez.
2014. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
52%
Nem csúnya, de nem a legszebb. Igazából nem is értem, miért lett olyan felkapott modell. Semmi különleges nincs benne.
2015. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
57%
Már egy ideje nem nagyon foglalkozik a média Barbikával. Legalább ő nem folyik állandóan a csapból.
2015. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!