Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alkati kérdés?! Véleményeket...

Alkati kérdés?! Véleményeket szeretnék kérni!

Figyelt kérdés

Sziasztok véleményt szeretnék kérni a kinézetemről.Nem azt szeretném hallani,hogy fú de jól nézek ki!!Szimplán kíváncsi vagyok. Kapok hideget,meleget.A "hideget" építő jellegű kritikaként fogom fel a "meleget" szintén! Itt van egy pár kép:

[link]

[link]

[link]

[link]

(arcom,hajam,alakom..minden érdekelne) Előre is köszönöm a normális válaszok!



2013. márc. 25. 23:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Oke, nekem tetszik a has is.

Amugy nem tudom, mi a baj a 4 kep kozul az utolsoval, szerintem pont az lett a legjobb..

2013. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 25. 23:46
 13/30 anonim ***** válasza:
Ja megsem, bocs, a 3. az.
2013. márc. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem nincs rossz alakod, de ahogy elnézem inkább körte alkat vagy (bár nem mindegyik képen látszik olyannak). Kis mozgás nem árt, hogy szép feszes, formás legyél, de nagyon jó az alap. Az arcod bájos, átlagos szóval szép, a hajad is jó. Merj felvenni színes ruhákat, nem tudom szoktál e, de ha nem akkor hajrá, meg kiegészítőket, karkötő, füli stb.

Külön tetszik hogy nem állsz neki hisztizni ha valaki aztmondja nem vagy szerinte szép, ízlések és pofonok. Szerintem összességében egy bájos lány vagy. 23/L

2013. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
2%
Nemárt egy kis fogyás, de a rusnya fejeden nem sokat segít.
2013. márc. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
14.válaszoló Neked is köszönöm!Szoktam színesebb ruhákat hordani de jobban szeretem a föld színeket.Nem kezdek el hisztizni,mivel én kértem a véleményét és például a 7. válaszoló negatívabb jellegű kritikája normálisan megfogalmazott!De például a 15.válaszolónak kevésbé sikerült kulturáltan, de szintén elfogadom és tisztában vagyok azzal, hogy mozognom kéne, de az arcomról már a gyártó "tehet" :) ! 15. válaszoló természetesen neked is köszönöm!
2013. márc. 26. 00:03
 17/30 anonim ***** válasza:
5%
szívesen
2013. márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jó csaj vagy.Nem az a nagyon nagyon vékony,de szerintem nem is az kell.Ha úgy lenne,randiznék veled.
2013. márc. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. márc. 26. 00:17
 20/30 anonim ***** válasza:
Csinos vagy, aranyosnak, szimpatikusnak tűnsz. Ez a ruhaösszeállítás is teljesen jó ( egyáltalán nincs óriási hasad de extra feszülős felsőket ne vegyél föl - ami jól állna szerintem a derékben húzott kicsit mellkiemelős alul meg kicsit bővebb fazonok). Ha vasalod a hajad akkor ne tedd! Jobb a természetesség. Amúgy jó az alakod így is de ez nem azt jelenti, hogy egészséges is vagy:) A sport és a normális étrend hozzá kell, hogy tartozzon a mindennapokhoz. +Ha tényleg bírod és tudsz belőle tanulni kritikát az nagyon jó kis tulajdonság! :D
2013. márc. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!