Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alkati kérdés?! Véleményeket...

Alkati kérdés?! Véleményeket szeretnék kérni!

Figyelt kérdés

Sziasztok véleményt szeretnék kérni a kinézetemről.Nem azt szeretném hallani,hogy fú de jól nézek ki!!Szimplán kíváncsi vagyok. Kapok hideget,meleget.A "hideget" építő jellegű kritikaként fogom fel a "meleget" szintén! Itt van egy pár kép:

[link]

[link]

[link]

[link]

(arcom,hajam,alakom..minden érdekelne) Előre is köszönöm a normális válaszok!



2013. márc. 25. 23:12
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Helyes az arcod a hajad is tetszik az alakod viszont nem nehari.viszont nem kell fogynod mert ha fogysz a combod akkor is megmarad mert erősen körte vagy sztem hanyagold a feszülös cuccokat főleg ez a nadrag nem előnyös
2013. márc. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

a lányok véleménye nem hiszem, hogy olyan sokat számítana neked, leginkább olyan srácok dicsérnek, nyalják a seggedet akik nem tudnak csajozni.


olyan 6-7-es vagy. fogynod kellene szerintem egy minimálisat, és az alakod nagyon tipp-topp lenne

arcra pedig elég férfias vagy a 3. képen szerintem


20f

2013. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
55%

szerintem jó vagy igy, egy átlagos lánynak tünsz... mondjuk a hajddal lehetne valamit kezdeni, befesthetnéd, mert nagyon fakó, nagyon szürke az összhatás ezen a képen.


mint már mondtam a hajad fakó szinü barna, mellette ezekkel a szürke, fekete cuccokkal nagyon egyhangú az összhatás. az alakoddal semmi baj sincs, én is hasonló alkatú vagyok, ha fogynál, akkor is inkább ciciből fogynál, amik még kisebbek lennének, és csak később combról.


szerintem sokat változtatna az összképen, ha nem ilyen szürkés, feketés, zöldes ruhákba bújnál, hanem lágy, meleg árnyalatúakba. :)

2013. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Szerintem egy helyes, inkabb atlagos, de igenyes lany vagy. Az arcod rendben van, bar semmi extra kulonleges nem jon at a kepeken. A hajad szep, az oltozkodesed jo. Latszik hogy adsz magadra, ez fontos. Valoban alulrol lehetne fogyni egy kicsit, ha te is ugy erzed. Bar ha jo neked igy, akkor inkabb arra vigyazz hogy ne hizz meg, latszik hogy oda hajlamos vagy (en is sajnos).
2013. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Az ízlésemnek megfelelő vagy :D Szerintem minden rendben van. Az arcod is tetszik, az alakod meg külön jó, hogy van egy kis hús is rajtad :)
2013. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
szerintem szép vagy arcra a hajad nagyon tetszik jó az öltözködésed is de szerintem egy 10est fogyhatnál
2013. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

aranyos arcod van :)

van rajtad egy kis felesleg, futást ajánlok, esetleg otthoni gyakorlatokat (pl. felülések, fekvőtámasz, lábemelgetés stb.) a hajad nagyon szép:)

sportolj sokat, mosolyogj őszintén és nagyon csinos leszel :))

2013. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki, nekem tetszel.
2013. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
nagyon tetszik. szép formás vagy
2013. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Az alakod tetszik. A feneked lehetne kicsit kerekebb.A melled szerintem kicsi. A combjaiddal nincs semmi baj. A hajad jó, az öltözködésed is. Az arcod átlagos. A hasad kimondottan tetszik, a kép alapján szép a bőröd. Fogynod nem kell. Összességében ha pontozni kéne akkor 10/8. Összességében egy jó csajnak nézel ki. Ha szembe jönnél az utcán, és biztos végignéznék rajtad.
2013. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!