Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ronda vagyok?

Nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugye van ez az ask.fm és néha oltogatnak. :( Tudom nem szabad ilyenekre figyelni de nagyon kicsi az önbizalmam már 3 éves korom óta mivel sokan piszkáltak :( Nem volt valami jó a gyerekkorom, mondjuk apukám sincs és úgy érzem ettől sincs önbizalmam :/. De komolyan ennyire ronda lennék? :( Ha igen akkor kérlek ne olyan durván. Így is eléggé szét van roncsolva a lelkem :'(.

2013. márc. 26. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószinűleg csak irigyek! :) Ne foglalkozz velük! :))
2013. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és kép nélkül honnan tudjuk meg hogy ronda vagy e?
2013. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Edesem olyan hogy csúna emberek a villágon nem leteznek inkább csak elhagoltak de bárataid azert vanak
2013. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megadod az ask.fmedet? privát üzenetbe is jó
2013. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kép nélkül elég nehéz megmondani, hogy nézel ki:)

amúgy nem az a lényeg, hogy milyen szép/csúnya vagy. fontos, hogy belül egészséges legyél, és ez látszani fog a külsődön is:) mosolyogj sokat, legyél nyitott, pozitív!:) hidd el, nagyon sok csúnya ember él boldog életet, sok baráttal!:)) nagyon sajnálom, hogy elveszítetted az apukád, de gondolj arra, hogy pont emiatt kell neked erősnek lenned!

ha bármi lelki gondod van, nyugodtan írj:) megpróbálok segíteni:)

2013. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan nem láttalak, biztos vagyok benne, hogy nem vagy csúnya. :)

Az ask.fm ahogy megfigyeltem arra a legjobb, hogy az élettelen barmok kiélhessék magukat. Mivel nem mernék a szemedbe mondani, mert tudják, hogy nincs igazuk. De nem értik meg, hogy ők attól nem lesznek szebbek, ha egy másik embert csúnyának neveznek.

2013. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!