Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar ha egy...

Fiúk titeket zavar ha egy lány élőben szép, csinos, de képeken meg ronda?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit csinálni egyszerűen nem vagyok fotogén, kevés kép sikerül rólam jól, szinte nem is úgy nézek ki képeken mint élően :S
2013. márc. 17. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna?
2013. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Esetleg kaphatok képet amelyen úgy gondolod nem nézel ki jól?
2013. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
jobb az ha eloben vagy szep..... kepeken barki nezhet ki jol, de eloben mar kevesebben
2013. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak nem túl fotogén emberek...

De ez nem gond,ha nekem tetszik.

2013. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi én is máshogy nézek ki, tükörben káosz vagyok fényképen meg szépnek látom magam meg élőben is meg vagyok magammal elégedve de tükörben nagyon nem.
2013. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerinted ki a fenét érdekel, hogy valaki képeken ronda, ha élőben meg egy valódi tündér? :)
2013. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de olyan rossz mikor egy bulifótó vagy pillanatfotó készül rólam és akkor majd nézik decsúnya ez a csaj :( egyszerűen a fénykép csúnyának mutatja az orromat, számat, fejemet. Nem értem miért készülnek rólam szar képek, mert ha még ronda lennék akkor megérteném.
2013. márc. 18. 17:50
 8/8 anonim válasza:
5! fényképen és élőben meg vagy magaddal elégedve,csak fotón nem..had kérdezzem már meg hogy élőben hogyan vagy képes látni magad tükör nélkül:D? kilépsz a testedből és kívülről tudod szemlélni a saját arcodat??
2013. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!