Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le 5 hónap...

Kovipetya kérdése:

Hogyan fogyhatnék le 5 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves vagyok, 100 kg, 185 cm magas. Nyárra szeretnék lefogyni. Konditerembe fogok járni heti 3x, és ezzel szeretném keresztezni a fogyást, illetve izmosítást. Hogyan kéne csinálnom?


2012. jan. 11. 20:25
 1/5 A kérdező kommentje:
16/F
2012. jan. 11. 20:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula :))
2012. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó elképzelés.Én 1,5 év alatt fogytam 30 kilót . De diéta nélkül. Én is kondiba jártam heti 4X. [link] Itt egy diétás étrend féleség.Ha csinálod a kondit és még mellé menne ez a diéta is akkor szerintem 5-6 hónap alatt egy 20 kilót letudsz fogyni.(Sok akaraterő kell hozzá!!) SOk sikert és ne add fel!
2012. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok a fogyáshoz, és köszi a gyors, értelmes választ! Kitartásom nincs nagyon, de ezt nagyon szeretném most, bármit meg fogok tenni érte, hogy lefogyjak, ebbe biztos vagyok, hogy sikerülni fog!
2012. jan. 11. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
húha, nemtudom mitmondjak, de nagyon szoritok neked! Nagy fába vágod a fejszédet, de tuti sikerulni fog! én veled vagyok, majd még irj, párszor ide, hogy hogyan haladsz! sikerulni fog, hidd el, még elotted az élet! 17/L
2012. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!