Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk: nagyon zavar titeket ha...

Fiúk: nagyon zavar titeket ha egy lány vékony? Vagy meddig mondjátok azt hogy ez még elmegy? Lányok: van köztetek olyan aki nagyon vékony és van párjuk aki elfogadta és boldog kapcsolatban él?

Figyelt kérdés
Én eléggé vékony vagyok,pedig tényleg mindent megteszek,hogy ne igy legyen..de sok ember hozzáállása miatt még inkább zavar.

2013. ápr. 4. 20:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
167 cm és 41 kg .. és hiddel.. eléggé megszólják :) azért köszönöm a válaszodat :)
2013. ápr. 11. 18:37
 12/18 anonim válasza:
0%

Nekem olyan csemege, különlegesség egy vékony csajszi, mert látom benne, hogy hol a faxom vége! A rohadtjó csak ezek a csajok általában vinnyognak, hogy fáj...

Sebaj, azért egyszer mindig tövig beverem. Egyébként azokat szeretem, akiken van mit fogni. Ha csontkollekció vagy, egyél. Sokkal könnyebb, mint koplalni!!! :-)

2013. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sosem koplaltam,imádok enni :-)
2013. ápr. 23. 13:13
 14/18 anonim válasza:
imádom a vékony lányokat ;D mert szebb nek látom őket 24/f.
2013. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
BMI indexem 16. Több éve boldog párkapcsolatban élek, a páromnak tetszem. Ez sokat javít a közérzetemen. Általánosban és középsuliban is elég sok beszólást kaptam, nem is tetszettem a barátom előtt komolyabban senkinek, mostanában is előfordul, hogy kapok egy-egy negatív megjegyzést (az emberek nagyon nem értik meg, hogy a vékony embereknek is rosszul esik ha kritizálják a testalkatukat), és néha eléggé el tudok keseredni, de a hétköznapokban már nagyjából elfogadom magam.
2013. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2013. jún. 1. 09:47
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszene egy 16os bmiju lany mint pl egy 20as:D de persze nem ez alapjan valasztok:D
2013. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
167/41 hát az tényleg vékony. A 150/40 is az. A egészséged miatt remélem tudtál azóta hízni. De a vékony lányok akkor is jobbak még ha nincs semmi mellük. Egy vékony lány csak idő kérdése és felszed pár kilót. Meg reméljük nem dohányzol. Ha mégis és leszoksz az is segíthet. 167 centisen szerintem kb minimum 50 kilóig el kellene jutni de ha 55 lennél az lenne az igazi. És amit előttem már írtak. Scietec tömegnövelő kb egy hónapig a kúrát vitaminnal és tuti a 7-10 kiló. De ha abbahagyod vissza fogsz fogyni.
2019. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!