Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a raszta hajú...

Mit gondoltok a raszta hajú lányokról? Gáz ha egy lánynak raszta haja van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 17:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
82%
Ne azt nézd, h mennyire gáz v nem. Ha neked tetszik csináltass!!! A legfontosabb úgyis a te véleményed, de a kérdésre válaszolva egyáltalán nem! :)
2013. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Osztom az előttem szóló véleményét. Ha ránézek egy raszta lányra, vagy akár fiúra, az jön le hogy vagány, meg hogy nem törődik a sok begyepesedett emberrel. (És ezt szerintem jól teszi)
2013. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én tulajdonképpen semmit, elmegy mellettem az utcán akkor ugyanúgy nézek rá, mint a többi emberre, amúgy is, nem azért csináltatnak raszta hajat az emberek, mert őket nem érdekli mások véleménye? (de szóljatok rám ha tévedek.)
2013. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szétdrogozott,60 piercinges,nagyképű mellé,akkor nem gáz.
2013. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat adtatok egy kicsi önbizalmat
2013. ápr. 5. 18:40
 6/13 anonim ***** válasza:
én is szerettem volna raszta hajat,de mániám hogy változtassam a színét úgy meg nem igazán lehetne,de az összes barátnőmet akiknek raszta hajuk van irigylem
2013. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Andii1 ***** válasza:
igen, nekem nem tetszik, de ízlések és pofonok (nem kell lepontozni)
2013. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem évekig volt, imádtam. :) ha szép és ápolod rendesen, akkor nem gáz, de az elhanyagolt, mocskos büdös raszta nemtől függetlenül gáz.
2013. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem gáz.
2013. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik,igénytelennek hat. Meg miért kell elfekásodni? Nem vagy néger gondolom..
2013. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!