Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Milyen gyakran...

Lányok, nők! Milyen gyakran lakkozzátok körmötöket? Úgy értem, hogy mindig ki van lakkozva, vagy vannak lakkmentes napok?

Figyelt kérdés
Én csak hétvégére lakkozok, mikor megyünk valahova a párommal. Egyébként én itthon vagyok, gyeden a kislányommal.
2013. ápr. 11. 08:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mindennap ki van lakkozva. Van úgy, hogy mindennap más szín. De egyszerűbb színek, pl beige, halvány rózsaszín, fekete fenn van több napig is, (ekkor fedőlakkal lekenem)de az olyan színeket, mint a piros, lila, zöld kb 1-2 nap után lemosom. Lakkmentes napjaim csak akkor vannak, amikor otthon csücsülök tavaszi-téli-őszi szünetben és nem megyek sehova.

20l

2013. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szintén lakkozom minden nap, bár vasárnap adok neki egy lélgzetvételnyi időt, akkor olajozom, de kerül rá este a következő szín. 3-szor lakkozom hetente átlagban.
2013. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én mindig lakkozom, mert megfigyeltem, hogyha nincs lakkozva, akkor rágom. Persze csak akkor kapok észbe, amikor már lerágtam:/ Szóval mindig ki van kenve, ha csak átlátszóval, akkor is.
2013. ápr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 piriiiiii ***** válasza:

Most éppen a jobb kezemen fehér, a balon sárga, de előtte hónapokig nem volt festve. Azelőtt meg állandóan, és megint előtte hosszú ideig semennyire.

Szóval nálam vannak ilyen hosszú váltakozások, amikor egyszer csak gondolok egyet, és kifestem, aztán hetekig festem újra és újra, végül megunom, és ismét naturális leszek. :)

2013. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!