Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy megfordu...

Hogyan érjem el, hogy megforduljanak utánam a lányok az utcán?

Figyelt kérdés

szóval, azt szeretném megtudni, hogy hogyan érhetném ezt el. Ugyanis van 2 20mm-es fültágítóm, de nem azt szeretném, hogy ujjal mutogassanak rám, mint valami torzszülöttre. Tudom tudom, sokaknak nem jön be ez a "divat"(farmer, tágító, piercing, tetoválás stb.), de akinek igen azok meg rám se hederítenek. a lényeg a lényegben, az lenne a kérdésem, hogy hogy öltözzek? milyen legyen a hajam? esetleg milyen parfümöt fújjak magamra? mi az, ami a legtöbb lánynak bejön? elsősorban olyan lányok válaszát várom, akiknek ez tetszik. előre is köszönöm. :)

17/F



2013. ápr. 13. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A tetoválásokat imádom,a fültágítót undorítónak találom,már ne haragudj!

Szerintem ne akarj megváltozni.Ha valaki szeret Téged,akkor azért szeressen aki vagy :)

lehet h ideig-óráig megtudnád magad játszani,de nem éreznéd magad jól.

Parfümből is megruhákból is olyat válassz ami neked tetszik és hidd el,egyszer valaki beléd fog szeretni.

Beléd,és nem abba aki azért mutatja magát más milyennek,hogy kedveljék!

:)

21L

2013. ápr. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
fingjál jó recsegőseket
2013. ápr. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszenek az ilyen stílusú pasik, viszont kezdeményezni soha nem kezdemènyeznék, ugyanis nekem még csak hírből sincs közöm ehhez a stílushoz. és azt vettem észre (persze vannak kivételek), hogy aki ilyen stílusú az hasonló körből választ magának partnert. úgyhogy részemről semmi köze ehhez a hajviseletnek vagy parfümnek, csupán nem érzem, hogy lenne bármennyi esélyem.is. :)
2013. ápr. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A parfüm nálam mindig bejön... Akár ha 35 éves a pasas akkor is ha jó az illata, akkor kénytelen vagyok utánafordulni és engem totál elbűvöl a jó illat... Szóval használj parfümöt! Ne túl sokat de azért lehessen érezni! ;)
2013. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!