Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet ugy lakkozni, hogy...

Hogy lehet ugy lakkozni, hogy egyaltalan ne legyen yan a borom?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sose lesz olyan és nincs semmilyen különleges technikám,talán annyi,hogy nem a körömágyamtól indulok hanem kicsit fentebbről,így marad egy kis festetlen rész,de az úgysem látszik. De az sem gáz,hogy ha olyan lesz, egy fülpiszkálóval és körömlakklemosóval könnyen ki lehet javítani.
2013. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlás kérdése az egész. Valakinél az ecset formája is segíthet, most már lekerekített, állítólag ezzel egyszerűbb a festés:).
2013. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem mindig lakkos lesz a bőröm, mert nem szeretem ha nincs kifestve az egész köröm. Zuhanyzás előtt szoktam lakkozni, és akkor zuhanyzásnál magától lejön a lakk a bőrömről. Én nem szeretem fülpiszkálóval javítani, mert mindig belerondítok a lakkozásba.
2013. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

először is kell sok gyakorlat, másodszor meg egy olyan körömlakk, aminek jó az ecsete, pl. Rimmel 60 seconds, Opi a két lakk, aminek számomra szuper az ecsete.


Amúgy meg beruházol egy körömlakk-korrigáló tollba vagy lakklemosós fülpálcikát használsz.

2013. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg olyan lesz, akkor körömlakklemosóba mártogatsz egy fültisztítót, és körbepucolod vele a körmöt. Nagy dolog.
2013. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]

2:20-tól ;)

2013. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!