Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kushina cosplay kérdések?

Kushina cosplay kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A nyári Mondoconon szeretném Kushinát cosplayelni a genin ruhájában. Két paróka közül nem tudok választani, melyik lenne a jobb?

[link]

[link]


Nyugodtan linkelhettek mást is, de eddig csak ezeket találtam, aminek jó a színe, formája és árban is jó.


2. kérdés: Valakinek nincs valami ötlete, hogy a 'zoknit' hogyan csinálhatnám meg? Gondoltam arra, hogy egy cicinadrágnak levágom a tetejét, de nem tudom, hogy ebből mi sülne ki oO



3. kérdés: A conokon szokott sok Kushina lenni?

Előre is köszönöm a válaszokat?



2013. ápr. 20. 17:25
1 2
 11/16 anonim válasza:

1. Nekem az 1. paróka jobban tetszik, a színe is nagyon szép. ^^

2. Szerintem is jó a cicanadrág-levágás. Én legalábbis ezt a technikát fogom alkalmazni egy másik kari hasonló zoknijához. :3

3. A tavaszin láttam egyet (az egyik csodálatos fotómon látható is messziről :') [link] (a képbe belepofátlankodó ujjamért elnézést kérek xD)), de sok Kushina semmiképp nincs. :))

2013. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Yumi Zakuro válasza:
Juuuuj most nézem, hogy az első válaszomban azt írtam, hogy a második jobb, de ez nem igaz! ^^" Az első az jobb, szebb a színe és a fazonja, szerintem. :DD Gomen! ^^"
2013. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor úgy látom az első paresz nyert ^_^ Yumi a tiéd is nagyon szép^^ Én is néztem ezt a fajtát, de a frufruval nem tudnék mit kezdeni...

Timey köszi a képet *v* nem tudom hány con képeit néztem már végig, de eddig sehol se találtam Kushina clospayert. Azért jó tudni, hogy nem csak nekem tetszik a karakter^^"

Majd kommentelek a cicanacis fejleményekről :)

2013. ápr. 22. 16:48
 14/16 anonim válasza:
Úgy egyébként, a cipőhöz van egy tippem, én egyszer CP-ztem Kushinát, most pont az elmúlt tavaszin :DD Én egy ilyen fekete (ünneplő cipő) lábujjkinn, sarokking cipőt hiztam fel, iylen csattos a sarkánál, és arra rátettem egy bokamelegítőt, ami pont fekete volt, és úgy nézett ki mint az igazi :D:D
2013. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerezni fogok valami hasonló fekete cipőt.
2013. máj. 7. 15:53
 16/16 anonim ***** válasza:

1x:az elsőt válaszd a második olyan erza-s


2. kushinának zokni? o.oezt nem értem,... haacipőre gondolsz jó lesz egszandál

3. nemtom én modoconra fogok menni

2013. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!