Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Komoly modellügynökség, ami...

Komoly modellügynökség, ami foglalkozik alacsonyabb lányokkal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az a nyereségesebb nekik, ha magas egy lány, és kifutóra is tudják küldeni, nem csak fotómodellnek. De tud valaki olyan modellügynökséget, ami foglalkozik 173 cm alatti lányokkal?

Személy szerint 164 cm, félvér, egzotikus lány vagyok, ezért sokan mondják, hogy fotómodellkednem kéne... Voltam is már válogatáson vagy 2 éve egy komolyabb ügynökségnél, ahol azt mondták, hogy arcmodellnek kéne mennem, de ilyen cég nem nagyon van Magyarországon. Szintén kb. 2 éve elküldtem a Free Facesnek a fotóimat, azóta is havonta küldenek casting időpontot, de hát az nem egy komoly modellügynökség, ahogy én utólag láttam/hallottam. Én meg nem akarom szórakozásból csinálni, vagy rendesen akarok vele foglalkozni, vagy egyáltalán nem, ezért nem szeretnék komolytalan céghez menni.


2013. ápr. 23. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy komoly ügynökség sem fog alkalmazni alacsony lányokat. Hiszen bőven van magas jelentkező is.
2013. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs olyan M.o.-n aki foglalkozna veled így, nem véletlenül találták ki a magasságot. Egy-két centit el szoktak engedni, de nem tudom hogy így mennyi esélyed van. De örülök hogy van olyan ember aki komolyan gondolja ezt, ha írsz privátban és küldesz képet akkor talán tudok majd megoldást a problémádra. Félre ne érts, szerintem modell így sem lehetsz, de van egy csomó olyan szakma ami ehhez hasonló.
2013. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!