Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 26 éves lány vagyok, sehol...

26 éves lány vagyok, sehol nem találok munkát, nem akarok Magyarország egyik csövese lenni, családot akarok meg saját lakást vagy házat mit csináljak, hogy elérjem?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat kedves válaszolók!
2010. nov. 5. 22:05
 1/4 anonim válasza:
34%
Itt ugyanez, csak 7 évvel fiatalabb vagyok... Van valamilyen végzettséged?
2010. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ország melyik felében élsz és mihez értesz?
2010. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha megnézel csak egy álláshirdetési portált, láthatod, hogy olyan nincs, hogy nincs munka. Csak a profession.hu-n 3582 állásajánlat van fent ebben a pillanatban. Járj utána, melyik az, amihez van megfelelő képesítésed, és jelentkezz. Ne derogáljon a munka. És tanulj, képezd magad.
2010. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőre vállalj el bármit, ahová felvesznek. A próbaidő alatt pedig tudod tovább nézegetni az állásajánlatokat.
2010. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!