Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én akarok lenni Magyarország...

Én akarok lenni Magyarország első Human Barbie-ja! 19/L Szerintetek az emberek mit szólnának hozzá?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék, nem az a legfontosabb, hogy mások mit gondolnak, de nyilván nem esne jól a sok-sok negatív kritika és bántás. Fekete hosszú hajam van (növesztés folyamatban), tiszta arcbőröm, a bőröm nagyon fehér. Nagy sötét szemeim vannak, az orrom normális, egyenes, se túl nagy se túl kicsi. a szám kicsi, de "husis". A fej formám talán Kim Kardashian-éhoz hasonlít a legjobban, nekem is széles arccsontom van.


Hobbim a sminkelés, elég jól megy és szépen. Már sok ideje figyelemmel követem Valeria Lukyanova-t tőle indult el ez a láz. És egyre több ilyen Human Barbie lányt követek figyelemmel, pl Venus Angelic, Anastasiya Shpagina, Mary Matveeva, Andy Santana. Szerintem nagyon szépek


Rengeteg támadás éri őket, hogy ők mennyi műnők, meg majd megnézhetik magukat 30 évesen, meg hogy milyen csúnyák. De szerintem ez már-már művészet, amit ezek a lányok csinálnak. Mások tele aggatják magukat percingekkel, televarratják a bőrüket tetoválásokkal, de ők csupán sminkkel képesek ilyen eredményt elérni.


Itthon már én is készítettem ilyesfajta sminket. Nem tervezem egyelőre, hogy a mindennapokban is így sminkeljek, meg műszempillázak, de tény, hogy sokat dob a kinézetemen. Kontaktlencsét is szeretnék rendeli, valami szép középkéket. És ha lesz elég pénzem a melleimet is megcsináltatnám. Rajongói oldalt nem tervezek készíteni :) Ti mit szólnátok, ha egy ilyen lány szembe menne veletek?


Szerintetek, ha néha egy-egy alkalommal (nem a mindennapokban) bulizni, jobb helyekre így sminkelnék, akkor nem kapnék sok beszólogatást és sértegetést? Még csak itthon változtam Human Barbie-vá, de nagyon tetszik!


2013. ápr. 23. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ijesztőek és csúnyák. Ne akarj olyan lenni!
2013. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
elég szomorú, ha ez a célod.
2013. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az első már nem leszel, mert Venus Angelic félig magyar :D

Amúgy szerintem is sokkal inkább művészi, mint k*rvás.

2013. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
és a bordáidat meghagynád?
2013. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!