Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindenki Britney Spears-hez...

Mindenki Britney Spears-hez hasonlít. Ez jó dolog?

Figyelt kérdés
Bírom az énekesnőt, de szerintem egyáltalán nem hasonlítok rá. Az én hajam barna és a szemem zöld, míg ő szőke és barna szemű. Ennek ellenére nagyon sokan mondják, hogy hasonlít az arcom az övéhez. Ennek örülnöm kéne?
2013. máj. 1. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy Britney melyik időszakára gondolnak. A drogos, piálós, elvonókúrás, elhízott Britneyre, akkor gáz...Nekünk meg honnan kellene tudnunk, hogy örülnöd kellene vagy sem?
2013. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem az drogos Britney-ről van szó. Inkább erről:


[link]

2013. máj. 1. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt nagyon szép volt a Britney. Úgyhogy szeritnem örülj neki, hogy hozzá hasonlítanak! Első voltam
2013. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%

Akkor Willam Belli-re is hasonlítasz, igaz ő pasi, de amikor nőnek öltözik, sokkal jobban néz ki, mint Britney ;)

[link]

2013. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát... szerintem annyira nem hasonlít Rá, de te tudod. :)
2013. máj. 1. 13:56
 6/6 anonim válasza:

minden álmom, hogy egyszer azt mondják rám: "Olyan vagy, mint Britney Spears!"

Úgyhogy én a helyedben nagyon örülnék, szerencsés vagy:)

2013. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!