Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Na őszinte válaszokat akarok....

Na őszinte válaszokat akarok. Van egy gyerek a sulimból. Tényleg brutál. Büdös, ronda, rossz tanuló, tehát semmi jó tulajdonsága sincsen se kívűröl, se belűröl. Na a kérdésem az, h ennek a gyereknek lesz-e valaha nője? Képet nem tudok feltenni

Figyelt kérdés
mit gondoltok??
2013. máj. 8. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

De elpártoltál tőle. Gratulálok. Remélem, hogy létezik karma, és ezt még megbánod....

Miért nem barátkoztál vele te? Lehettél volna te az egyetlen reménysugara! Ő is emberi lény, képes "szeretni", akkor is, ha nem mutatja ki.

Az, hogy rossz tanuló meg egyebek, az arra utal, hogy nem foglalkoznak vele a szülei, vagy olyanok, MINT TE, porba tiporják...

Gratulálok neked.

2013. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Istenem...Azt hittem a fiúk nem szoktak unatkozni.

Tévedtem.

Hogy lehettek ennyire kretének???

De az összes!Azt, h egy fiú, srác, férfi jól néz ki, nem jól néz ki nem te fogod eldönteni.Ki mondta neked azt a baromságot, h egy anya bármikor is csúnyának lát(hat)ja gyerekét és azért nem gondoskodik róla??? Azért nem gondoskodik róla, mert iszik,elhanyagolja kötelességét, rossz körülmények között élnek, bár az utóbbi sem mentség vagy lehet, hogy beteg az anyukája és az apja nem győz mindent. Nem tudod, hogy amikor hazamegy az iskolából mi várja otthon. Ha ennyire figyelmes vagy és akkora nagy barátnak tartod magad, akkor talán az osztályfőnöknek kellene szólnod, hogy nézzen utána, mi a helyzet, a gyámügy vagy a családsegítő menjen ki a srácékhoz.Az öngyilkossággal való baromkodást meg fejezzétek be.

1-nem ez a megoldás

2-az ilyen kijelentéseknek következményei vannak

3-a helyesírási szótárt forgasd inkább, vagy próbálj úgy írni, hogy mikor nem húzza alá piros vonallal

2013. jún. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12 es szerinted az összes anya szent? A nőknek is vannak kedvenc ruhái, amit szívesebben hord! Ha nem tapasztaltad a saját bőrödön, akkor ne állíts ilyeneket kérlek! Tudod egy gyerek idővel észreveszi, hogy a másikat jobban szeretik! A bátyám mindig mindent megkapott. Ő volt a tökéletes, mindig dicsérte az anyám. Engem meg levegőnek nézett. Szerinted milyen anya az olyan, aki a 18 as születésnapod előtt kijelenti hogy nem vesz semmit mert nincs pénze. A bátyámnak 3 hetire meg 80 € ért vesz inget? A bátyámnak mindig a legmenőbb ruhákat vette én meg hordhattam azt amit kinőtt vagy a munkatársnői gyerekeié voltak. (10 év korkülömbség) Már felnőtt ember vagyok de nem emlékszem mikor ölelt volna meg, vagy adott volna magától csak úgy puszit, és mondta volna hogy szeret. Mindig olyan kimért volt velem mintha nem is az anyám lenne! A bátyámmal teljesen más volt. Úgyhogy ne mondd nekem hogy egy anya minden gyerekét egyformán szereti, mert nem igaz!
2013. jún. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szerintem sem lehet így bánni senkivel,a kinézetét nem ő vette arról sem ő sem senki sem tehet ja és képzeld magad a helyébe!
2013. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Még általános suli?

Hova megy az a fiú továbbtanulni?

2016. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mennyire nm jó tanuló ?
2016. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csóri Jóska ne szapuld már
2019. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!