Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok ilyen...

Lányok! Ti járnátok ilyen átlagos testű fiúval? (kép)

Figyelt kérdés

Régen kövér voltam,0 izommal.Elkezdtem karatézni,de azt abbahagytam,most már 2 éve kondizok,futok és táncolok.Sajnos csak ennyi eredményre futotta eddig.A kinézetemnél szerencsére kicsit masszívabb vagyok.(80 kilót nyomok fekve)

Előre is bocsánat a képek rossz minőségéért,valamint a tükörben pózolós stílusért.


[link]


[link]


Egyébként 187 cm magas vagyok,75 kiló.

Szóval titeket zavarna,hogy ilyen a testem? Járnátok ilyen testű fiúval?

17/F


2013. máj. 11. 22:00
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:

Nem az,hanem valami androidos képszerkesztő:D

De úgyse az informatika a szakterületem.

2013. máj. 11. 22:04
 2/59 anonim válasza:
fú hát nemtom
2013. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim válasza:
100%
Én örülnék ha ilyen lenne az átlagos kinézet mert ez a pont jó kategória. Nem szeretem ha valaki túlzásba viszi az izmosodást abban a hiszemben hogy majd azzal mindent elér. Amúgy meg 187 cm-hez a 75 kiló majdnem kevés is.
2013. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
ez jó :D max még egy pici izom kéne, de ha úgyis sportolsz akkor meglesz az. Szerintem nincs gond veled, mondjuk én amúgy se szeretem az ilyen gorilla méretű kigyúrt állatokat :DD van akinek meg az jön be :D
2013. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos test?? Tök jó tested van! :D
2013. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Tényleg kevés:)

Majd nyár végétől tömegelek.

2013. máj. 11. 22:08
 7/59 anonim válasza:
teljesen jó vagy, sajnos tényleg nem ez az átlag...és igen, például én sem szeretem az agyongyúrt srácokat, az a jó, ha valaki normálisan izmos. na te az vagy :)
2013. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ez tökéletes, nem tudom, mi bajod vele :)
2013. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:

Hát én veled bőven megelégednék, ha a barátom lennél, és tudnám, hogy csak az önbizalomhiány miatt akarsz izmosodni, lebeszélnélek, és mondanám, hogy sportolj, mert szeretsz, és ne a külsődért. Megértem, hogy mivel duci voltál, teljesen meg akarsz változni, de ilyenkor hajlamosak átesni a ló túloldalára.

Ne akarj megfelelni másoknak, és ne támassz lehetetlen elvárásokat magad felé, csak élvezd a mozgás örömét. :)

Egyébként nekem a ducik is bejönnek... :P

2013. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

Hol vagyok még én az agyongyúrt kategóriától..:D

Köszönöm,ezt jólesik hallani.Sajnos nincs sok önbizalmam:(

2013. máj. 11. 22:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!