Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek cica baba vagyok?...

Szerintetek cica baba vagyok? Festem a hajam mindig festem magam feketére kihúzum a szemeimet mindig festem magam még ha nem lát senki és póthajam is van nagy magassarkúba járok és divatos ruhákba, ki van tetkózva a szemöldököm és szolizom.

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
így a leírásban cicababa vagy. mutass képet.
2012. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kép?

de a leírtak szerint 99,99% !:D

2012. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is néznék rólad egy képet :D
2012. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A külsőd leírása eléggé ezt a benyomást kelti. Viszont szerintem a cicababaság nem csak azon múlik, ki hogy néz ki. Sokkal inkább azon, hogy a külsőd mennyire központi kérdés az életedben, mennyi mindent áldoznál fel érte, és mi minden érdekel a szépséged tökéletességén vagy mutogatásán kívül. Erre viszont csak te tudod a választ.
2012. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Figyelj, én is festem magam, minden nap kénytelen vagyok, mert van egy kutyusom (yorki)és ugye minden nap le kell vinnem. A hajamat én is festem, mert nem tetszik a saját hajszínem (sötétbarnára).Póthajam az nincs. Divatos ruhákat hordok, igaz nem hordok annyira magassarkút (5-6 cm), mert nem tudnék olyan magasba menni. Szoliba nem járok, mert nem bírom azt a bezártságot. A szemöldököm normális, mert sztem undorító a tetovált szemöldök. :)
2012. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18:14 sztem nem undorító a tetkós szemöldök sztem a rendes az undorító olyan seprüs ://
2012. jan. 22. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:
A helyesírásod alapján? Igen.
2012. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyan sz...ét vagy :/
2012. jan. 23. 22:18
 9/9 anonim válasza:
szerintem nem vagy cicababa,csak ki élvezed az életed!!!!
2012. máj. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!