Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ez és mit tehetek...

Miért van ez és mit tehetek ellene? Egyedül vagyok ezzel így? 18/L

Figyelt kérdés
Alapvetően egy igényes, ápolt (sajnos talán még egy kissé hiú) lány vagyok. Mindig oda figyelek a külsőmre, de sajnos valamikor nem érzem ezt magamon. Ha mondjuk nyáron minden egyéb szépségápolásos tevékenység után elindulok valahova, kisminkelem magam (alapozót azt nem használok nyáron) és felöltözök csinosan egy idő után kezdem érezni, hogy melegem van, izzadok, kényelmetlenül érzem magam, és már nem érzem "tip-top" nőnek magam. Hiába van rendesen "ápolva" a lábamtól kezdve a fejem búbjáig mindenem. Nem vagyok kövér, de nagyon sovány sem. Van egy ici-pici hasam, de ezenkívül inkább a vékony kategóriába sorolnám magam. Nem vagyok "p*csa", inkább természetes. Sminknek is csak szempillaspirál, szemceruza, (szőlőzsír) nem viszem túlzásba. Szeretném, ha javasolnátok valamit, hogy mit tegyek, hogy ez megváltozzon. Én sokat gondolkodtam rajta, és már minden ötletet kipróbáltam, de mindig ez a vége. Nem értem miért... :\

2013. máj. 24. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

El kell fogadnod a biológia fogalmát, olyan úgysem lehetsz mint egy autó vagy motor, hogy néha engedsz egy kis olajat, megnézik és utána megint hogy szavaddal éljek "tip-top" minden

Az ember nem feltétlenül a szépségből áll, és az állandó megfelelni akarás is egy idő után ha hiszed ha nem, megőrjít

Aki látja rajtad az igyekezetet, úgyis azt fogja előtérbe helyezni, nem azt ami természetes úton történik mint pl a test párologtatása :)

20/F

2013. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szutykos a pinád
2013. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!