Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy legyek menő a suliban?

Hogy legyek menő a suliban?

Figyelt kérdés
A suliban 2 osztálytársam a menők,nem hordanak márkás ruhát,csocsis ruhákat hordanak (pl.macis,röfis).Én márkás jó ruhákat hordok.Ők nagyra becsülik magukat és egyfolytába mindenkit lenéznek !
2011. júl. 4. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
nem az a fontos hogy milyen ruhába vagy. én is "csöves" ruhákba járok még is mindenki ismer a suliba.
2011. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
A menők a gyerekek és a fiatalok között azok akik jól hazudnak, jól leplezik az érzelmeiket ezért képesek mindenkivel kedvesnek lenni. Tényleg ez kell neked?
2011. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
hát ez furcsa, mert pl. rám ezek jellemzőek, mégse vagyok menő xD
2011. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha jó cuccaid vannak az jó, de nem mindig a márka a lények! ha ruhába akarsz bele menni, akkor mindenképpen divatos helyen vásárolj pl pull&bear, bershka, itt veheted meg a legjobb ruhákat, társasára gondolsz, akkor legyél nyitott, menj oda mindenkihez, flörtölj a lányokkal, szerezz sok ismerőst legyél laza, és szórakozz!
2011. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én alapból kedves vagyok.(csak mondom lány vagyok)

Azok akik menők sznobok,akit megláttnak azonnal lefikáznak,gonoszok,rálépnek a másik lábára,elöknek mindenkit.

Mit csináljak hogy én ne legyek olyanok személyiségre mint a menők,de még is menő legyek ?

2011. júl. 4. 22:22
 6/10 anonim válasza:
100%
Elég szánalmas, hogy manapság ez a "menőség" :/ köcsög vagy mindenkivel, járatod a pofádat, kinevetsz mindenkit, cigizel 1000rel mások előtt... azoknak sok ismerősük van, de abból mennyi az igazi barát? o.O közelebb van a nullához, mint a 10hez. ne akarj te is olyan lenni :S
2011. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindig mindenkivel nagyon kedves vagyok, viszonylag jól tanulok, ápolt vagyok és divatosan öltözködök. Soha senkivel nem szemétkedek és így is ismer mindenki a suliban. Próbálj meg mindig mindig ismerősnek köszönni, akkor meg fognak jegyezni gyorsan :) Szerintem próbáld ki!
2011. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vegyél részt iskolai programok szervezésében. Csatlakozz a DÖKhöz, vagy egyszerűen csak ajánld fel a segítségedet. Így nagyon sok ismerősöd lesz, és biztosan fognak hozzád fordulni segítségért is.

Én pl. úgy szereztem magamnak rengeteg ismerőst, hogy suli után nem volt kedvem hazamenni, és a tornateremben ültem le tanulni, miközben valamilyen edzés ment. Kezdj el beszélgetni ott a fiúkkal/lányokkal, és ha legközelebb összefuttok a suliban, váltsatok pár szót. Nekem az ismerőseim csak lestek, honnan ismerem a sportos csávókat :D :D

Vagy csatlakozhatsz is valamelyik csapatba : kosarazz, kézilabdázz, ilyesmi :) És nem feltétlen kell hazudoznod, hogy menő legyél, elég, ha mindenkihez van egy kedves szavad. Hidd el, az emberek megjegyzik, ha megdicséred a hajukat vagy a szoknyájukat :)

2011. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ismerős..te nem menő akarsz lenni hanem népszerű. szerintem segíts azoknak akiknek segítségre van szükségük, legyél kedves mindenkivel, hallgass meg másokat. időbe telik de előbb utóbb meg lesz a hatása.
2011. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Legyél kedves mindenkihez, járj csini ruhákban, legyenek jó cuccaid, tanulj jól (de ne légy stréber), szivasd a tanárokat és az osztálytársaidat! :D
2012. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!