Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen világban élünk? Komolya...

Milyen világban élünk? Komolyan ez a normális?

Figyelt kérdés

Tinik teszik fel ide a képüket és 1-10-ig pontoztatják a válaszadókkal az arcukat, alakjukat...

Minden második kérdező modell akar lenni...

Csak a lapos has és az izmos comb az elfogadható...

45 kg-os csajok kérdezgetik kép alapján, hogy tényleg nagyon dagadtak-e...

A lányok csak akkor lépnek ki otthonról, ha tökéletes az egész arcbőrt beborító sminkjük, és elkészült a vadiúj műkörmük...


Komolyan ennyire elcseszett ez a társadalom? Ennyi embernek van súlyos önértékelési problémája?


2013. máj. 27. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Igen

Kép lesz?

2013. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenki igyekszik a legjobbra törekedni, mivel szegény ország vagytok legalább az emberek adjanak magukra, Romániában gondolod nincs ilyen? persze hogy van, itt is ugyanaz megy mint nálatok Magyaroknál, a kényszeres megfelelni akarás

20/f

2013. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Teljesen igazad vam


El se hiszem hogy létezhet ennyire elcseszett világ mint ez?A felszínesség már szinte mérhetetlen.Csak a külső számít semmi más.Az senkit sem érdekel hogy milyen egy ember belsőleg


Aki már nem hord vagány frizurát és kirívó öltözetet arra már felse figyelnek


Én már nem is ismerkedem csajokkal mert mindegyiknek a tökéletes külsejű pasik kellenek,az már nem számít ha emberileg nullák.Undorító egy hányinger ez az egész világ,nem ide kellett volna születnem.Ha már nincs felzselézve a hajam akkor már szart se érek a nők szemében.Milyen egy világot élünk mi?Röhej

2013. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
itt veled van a baj önbizalom terén kedves előző. Nekem nincs felzselézve a hajam, nem öltözök kirívóan még is meg vagyok elégedve magammal és mosolyogva tudok este a tükörbe nézni...
2013. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj hogy valaki ad magára, ebben a korban meg minden lány elégedetlen a külsejével sőt, sokszor felnőtt nők is, a visszajelzés meg mindenkinek jól esik. Problem?
2013. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez mind igaz, de szerintem nem probléma... :)
2013. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

#4


Miért jön mindenki ezzel a hülye önbizalommal?Nem unjátok még ezt a sablon szöveget?Szerinted ok nélkül nincs önbizalmam?Nyilván annak van önbizalma aki sikeres a csajozásban,ez érthető


Nem baj egyáltalán ha valaki ad magára,az viszont baj hogy a nők nem hajlandóak szóba állni olyan srácokkal akiknek átlagos frizurájuk van...persze a pasik is megérik a pénzüket,ők is inkább ezeket az agyon sminkelt műbabákat kedvelik.Az ember személyisége semmit sem ér a mai világban

2013. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!