Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én gondolom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy nevetség az, hogy a mai világban a legrondább lánynak is hamarabb lesz párja, mint sok átlagos, normális, kedves fiúnak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a ronda nyilván kedvesebb akkor! :)....
2013. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bino ***** válasza:
Nekem többen is mondták ,hogy szép vagyok és még sincsen barátom. Lehet azért mondták mert nem akartak megsérteni vagy azért mert önbizalomhiányos vagyok, nem tudom.
2013. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első ez nem a kedveségen múlik...
2013. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb annyi lány van, ahány fiú.

Belegondoltál már ebbe?

2013. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nőknek mindig könnyebb pasit fogni, mert valahogy mindig a nő dönt... Mivel a férfiak a farkukkal gondolkoznak, így ha már nagyon rajtuk van a kangörcs, a legcsúnyább nők is van igény.
2013. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. A környezetemben egy csomó kedves, normális lány vagy egyedül. A normális fiúk mind foglaltak.
2013. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normálisak na perszeXD Mondhatom sok normális lányokkal beszélgettem. Kár, hogy én meg azt látom, hogy képmutatás mind. Többje beképzelt, bunkó, flegma. A normális fiúk foglaltak? A normális fiúk többsége álmodik egy normális kapcsolatról, de csak beképzeltséget, bunkóságot, flegmaságot találnak és emiatt csúnyának érzik magukat. Ez van a lepel mögött. Vicc ez a normális lányok nem találnak normális fiút:D
2013. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 7/7


Egyetértek.

2013. jan. 15. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!