Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma voltam munkaügyi központban...

Ma voltam munkaügyi központban.3 és fél órát várakoztam, normális ez a mai világban?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyre írtam e a kérdést.

Már nyitásra ott voltam, igaz 50en előttem álltam a bejárat előtt. Mikor nyílt az ajtó kb 20-30 ember mindenkit fellökve belökte magát az ajtón! Még egy mankós nőt is fellöktek! Jó erről nem a munkaügyi központ tehet, de végülis aki tudja mennyi a várakozási idő, az rohant be, de attól még tirpákok voltak. Felnőtt férfiak, nemhogy a nőt előre engednék, még befut eléjük.. na mindegy, nem ez a lényeg.

Mai világban, mikor már minden elektronikusan intézhető, legalább időpont foglalást kitalálhatnának, legalább annyit, hogy a 8-9, vagy 9-10-es időszakba esek e bele. Régebben volt, hogy zárás előtt egy órával mentem, akkor meg az ügyintézőm már haza ment! Kaptam másikat..

Mit gondoltok erről?



2013. jan. 7. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
biztos diplomások voltak.idegesek
2013. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
azt, hogy addig örülj, amíg munkaügyi központ van, ahova mehetsz
2013. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem egyedi tapasztalat, sok helyen ez a helyzet. Nincs munkájuk, de nem érnek rá. Tipikus. Én már ha olyan helyre megyek, akkor úgy készülök, hogy az egész napos program és akkor nem ér meglepetés.
2013. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is úgy terveztem, hogy sokáig fog tartani, de azért a 3 és fél óra kicsit sok volt.

Az tényleg érdekes, hogy elvileg nincs munkájuk, mégis nagyon siettek.

2013. jan. 7. 15:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieknek, én felpontoztam mindenkit.
2013. jan. 7. 17:14
 6/12 anonim válasza:
100%
Sajnos ez a mai világban így működik. Én is nemrég voltam, hétfőn mentem, de sorszám már nem is jutott. Kedden vissza kellett mennem, és szintúgy három és fél órát vártam. A vicc, hogy elképesztő dolgokat látni ott. Láttam nem egy ittas állapotú embert, akiknek én nem is adnék egy forintot sem. Azok valószínűleg már túl vannak a 3 hónapon, így csak potyáznak. Azt mondják az okosok, nincs munkanélküliség! Akkor miért is kell annyit várni, és mit keres ott az a sok ember? A cégemtől 2 hónap alatt kb. 100 embert küldtek el. Szomorú, hogy nincs biztos munkahelye az embernek, arról nem is beszélve, hogy mint egy kutyát, úgy dobtak ki onnan.
2013. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Aki tud tirpákozni, az csak kivárja azt a röpke 3 órát... :)
2013. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Persze, hogy van munkanélküliség, talán azért mondják, hogy nincs, mert most van a közmunka. Amiről inkább el sem mondom a véleményem...

Az utolsó kötekedő válasszal meg nem tudom mit kezdjek.

2013. jan. 8. 10:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem tudsz. Nézd meg miből jött a tirpák szó... csodálkozol, hogy nincs állásod?
2013. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondhattam volna parasztot is, ezeket a szavakat ma már másképp használjuk, a nyelv alakul.
2013. jan. 8. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!