Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy nem híznak el ezek a...

Hogy nem híznak el ezek a lányok? Egyik sem sportol, mégis tök vékony.

Figyelt kérdés

Pedig zabálják a csokit. Facebookon folyton azt látom. kirak egy tábla csokiról egy képet: "hmm tök fincsi!"

Kb minden héten. Meg félig megevett szelet tortáról is...

És egyik sem sportol.

Akkor hogy?



2013. máj. 27. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

A válasz egyszerű :)

G E N E T I K A :))

2013. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Lehet ez csupán genetika is.Vagy a cigitől, manapság a tinilányok cigiznek.(a nagy része).Cigi meg fogyaszt.
2013. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Vagy csak te hiszed azt, hogy nem sportolnak.
2013. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Az osztályom fele ilyen,meg sem mozdulnak,ki vannak akadva hogy ők nem fognak tornázni meg futni hogy leizzadjanak,de egész nap csokit esznek meg a suli büféjéből hozzák a hamburgereket.

Az ilyen lányok nagy része lusta p*csa és csak a genetikának hála nem híznak.

2013. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ja, hát majd megnézném, hogy 20 éves koruk felett is így marad-e. 16 évesen nekem sem kellett foglalkoznom azzal, h mit eszek és mit nem.
2013. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok csak fiúban. 184cm-60kg. ez van. ja csak é azért nem zabálok mindig csokit meg ilyen szir-sz@rokat
2013. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
én is ilyen vagyok (szerencsére).. csomót eszek , és semmit se sportolok , (az evés alatt nem az édességet értem hanem normális kaját).a sportolást főleg a futást nembirom mert szúr az oldalam kb fél perc után ,de szerencse hogy ilyen alkatom van :) 13/l
2013. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
várj még pár évet, 20 éves koruk után úgy szaladnak majd rájuk a kilók, hogy ijhaj!
2013. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
olyan nincs hogy valaki egesz nap zabal es nem hizik el! ezt a genetikas fassagot csak a koverek mondogatjak
2013. máj. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9-es Pedig így van... az én lakótársam is folyamatosan eszik, tényleg csak eszik egész nap és 40kiló:D Pusztán baromi gyors az anyagcseréje, és igen, ez a genetikának tudható be :) Amúgy nem sportol SEMMIT SE.

Amúgy nem vagyok dagadt, hogy ezt írtam :D

/Első voltam/

2013. máj. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!