Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudok javítani, hogyan...

Hogyan tudok javítani, hogyan tudok jobban kinézni egy lány számára?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok, amik bejönnek egy lánynak? Tudom, nem teljesen megítélhető, de nagyából, amin tudok változtatni. Szerintem nem nézek ki túl jól, am csúnya sem vagyok szerintem túlzottan. Valami tip?? Légyszi, am fontos lenne..

2013. máj. 31. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép nélkül aztán nagyon sokat tudunk segíteni neked...Hiába népszerű egy frizura ha neked nem jól áll akkor szart se érsz el vele
2013. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj a higiéniára, legyél ápolt, válassz egy jó illatú parfümöt.
2013. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták már, hogy ha belövöm a hajam, akkor idősebbnek nézek ki és jól áll. Higiéniával nincs gond, hm parfümöt nem szoktam használni. Az lehet hogy jó ötlet. Valami tipp hogy milyet? Azért ne túl drágát, de finomat, amit szeretnek. Dezodornak meg tusfürdőnek axe-t szoktam használni vagy csokisat, vagy excite-ot.
2013. jún. 1. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet behatárolni, mert mindenkinek más jön be. Én pl. a csokis illatú dezodoroktól anno hánytam, ha már itt tartunk :D. Inkább az a lényeg, hogy ne rugózz túl sokat ezeken a dolgokon - a kisugárzás a lényeg.

(meg az sem mindegy, hogy mégis, hogy öltözködsz eddig... gondolom, ha mér hajbeállításról van szó, akkor azért adsz magadra és az öltözködésedre... a letaposott, piszkos cuccok, a kinőtt melegítőgatya, a kibolyhosodott termpulcsi meg a szakmunkásbajusz azért a legtöbb lány számára azért lehangoló).

2013. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :))
2013. jún. 2. 17:50
 6/7 Máté1999 válasza:
100%

Szóval, én fiú vagyok, de lenne pár tippem ami nekem is bejött :) Először is ne használj axe-ot, mert én is használtam egy ideig, de aztán rájöttem hogy mind után ha megizzadsz sufni szagod van. Én valami tök egyszerű nívea, vagy balea (dm saját márkás) sampont, tusfürdőt szoktam használni. Frizura jó ötlet, kérdezz rá a haveroknál egy jó fodrászra (értelemszerűen akinek jó frizurája van) és menj el hozzá, kérd hogy vágjon neked valami divatosat, ami szerinte jól áll neked (az elől kicsit hosszabb, felállított, oldalt meg rövid sokaknak jól áll, de ez nem biztos).


Akkor használj parfümöt, douglas-ben szoktak lenni, de azoknak elég húzós áruk van. mindenesetre ha veszel, akkor nyárra nyárit, mert az hamar lekopik és ha megizzadsz nem keveredik a testszaggal. Dezodorból olyat használj, aminek nincs erős szaga, hogy az se keveredjen a parfümmel.


Még valami, ha a hajad zselézni akarod, kérd meg a fodrászt hogy adjon valami olyat, amitől nem lesz ragacsos kinézete a fejednek, hanem beépül a hajba, nem is látszik igazán. És a hajadra minden reggel figyelj, ha nem akarsz zselét használni, hajszárítóval is meg lehet oldani (én is úgy szoktam).


Szájszagodra figyelj, ha nem szoktál reggelizni, akkor is egyél valami kis aprót még viszonylag reggel felé, hogy ne legyen a szád gyomorszagú.


Övet hordjál, mert jól néz ki. Cipőknél figyelj, hogy a nadrággal ne nézzen ki hülyén. És gondolom, ha már hajnál tartasz, akkor rendes ruháid vannak. És hordj több féle színt is a nyáron, nadrágban is, mert az gagyi ha valaki minden nap kék farmerben, converse-ben és fekete (mintás) pólóban jár suliba. Ne hordj hátizsákot ha nem muszály, az adidas, nike, converse lapos "messenger bag"-ek jobban néznek ki. Farmering mostanában divat, de farmer gatyát ne vegyél fel farmeringgel, mert az úgy túl sok, hidd el. Ja, és ne vegyél fel combközépnél rövidebb rövidgatyát.


Kb. ennyi, de ha még van valami kérdésed írj, és egyébként nekem bejött. Tavaly még én voltam a suli hülyélye, most meg velem lógnak a fölöttem járó csajok is úgyhogy sok szerencsét. :)

2013. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huh köszönöm szépen! :))
2013. jún. 6. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!