Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok szeretnék...

16 éves lány vagyok szeretnék az alakomon javitani 1 hónap folyamatos kondizás mellett heti 5-6x milyen eredményt hozhat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok szeretnék az alakomon javitani ,175 cm magas vagyok és 63 kg, a combomrol szeretnék legfokepp leadni és a hasamat formazni.Gondolok itt szobabiciklire, az a lábformálo amit igy oldalra kell tolni aztan vissze és ehhez hasonlo. Nem szeretnék sulyokat hasznlni. 1 hónap alatt lesz latvanyos eredménye?

2013. márc. 23. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szálkásító diéta kell: napi 3g*testtömegkg fehérje és 1,5-2g*testtömegkg ch.

Heti fél-1 kiló fogyás az optimális, ha ennél kevesebb akkor csökkentsd, ha több akkor növeld a ch-t.

ezekkel az ételekkel tudod a tápanyagmennyiséget fedezni:

fehérje: sovány húsok, tojás (sütve/fözve), sovány túró(este), fehérjepor edzés után

ch: zabpehely(reggel), rizs, teljes kiőrlésű tészta/kenyér

zsír: omega3, hal, lenmagolaj, halolaj, tökmagolaj

2013. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah azt kihagytam hogy sok víz és heti 3 aerobik.
2013. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem aerobik, aerob. Pulzustartomány, nem pedig sport, mert az aerobik egy sport.


- nincs helyi zsírégetés, nem tudod szabályozin, honnan adj le zsírt.

- Nincs olyan szó, hogy formázás, mert nem tudni, mit jelent pontosan. Ha arra gondolsz, akkor el kell keserítselek, mert nem lehet egyszerre érdemi mértékben fogyni és izmosodni.

- Nemtom milyen oldalratolós cuccról beszélsz :D

- A szobabicikli hosszútávon, nagy ellenállással izmosítja csak a lábat (izmosítja, nem fogyasztja), magyarul tolni kell keményen, nem csak lötyögni. Hatásosabb módszer a klasszikus guggolás-kitörés páros, lehetőleg súlyterheléssel, mert az izmok a terhelésre válaszolnak növekedéssel, nem a kitartó munkára. Utóbbi is jó, csak másra.

- miért nem akarsz súlyokat használni?

- 1 hónap alatt nem lesz látványos eredmény.

2013. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Linkoln ***** válasza:
100%

Szia!

Valószínűleg nem is akarsz komolyan izmosodni, így, nem értek egyet azzal hogy nagy súlyokkal cisnáld.

Előtte nem edzettél, így kezdetben minden meglátszik. Mondjuk fogyni és izmosodni tényleg nehéz egyszerre.. :D

Szerintem simán diétázz, egyél keveset, de hasznosat, mellé edz úgy ahogy írod, aerob (Pl szobabicikli, vagy futás) minden másnap és edz hassra, felülések, lábemelés, hasprés, ettől kicsit helyrerakódik a hasizmod, és a diéta következtében csökken a szírmennyiség. A formásabb alatt gondolom azt érted, amit én hogy feszes hasoizom, kis zsír rajta, nem full szállkás, csak feszes viszonylag, kis zsír rajta, és jó, formás. Ehhez valóban ennyi kell, edzeni rá, nem kell feltétlen súly, és közelítnei egy szálkásító étrend felé. 1 hónap alatt először emglátszik, ha 2-3 hónapig kitartóan csinálod akkor príma.

Utána ha túl sovány vagy, és még is csak kellene izom, akkor viszont, máshogy kell. Fel kell építeni kis tömeget, mialatt nem tudsz fogyózni, és maximum utána vissza szálkásítani picit.

2013. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Linkoln ***** válasza:
Egyébként genetikából még változol sokat, nem tudom mire irányít téged, lehet hogy kis idő még és magadtól is formálódsz. De szerény edzés nem árthat!
2013. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
en megtanitlak az edzes minden csinjara binyjara a nyariszunetben emgyek megyarorszagra es edzunk
2013. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lábtolós cucc max ajtótámasznak lesz jó. Étrendet kövesd úgy, ahogy az első írta, meg figyelj arra, amit Wash írt! Ha fogyni akarsz, akkor mindenképpen legyen aerob edzés, ez lehet futás, bicikli, ugrálókötél, bármi, ami feltolja a pulzusodat; heti kb 4-szer 40 percet. Mellette érdemes, sőt ajánlott súlyzós edzést is beiktatni, hogy a fogyás során izomból minimálisat veszíts. Kezdőként van rá lehetőség, hogy fogyj is és izmosodj is, egy bizonyos szintig. Hajrá, jó edzést! :)
2013. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm zépen mindenkinek!

a 4. válaszoló teljesen megértett engem.

áprilistól kezdem és közbe probalok diétázni meg amit az első válaszoló mondott

2013. márc. 23. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!