Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek az szerinte...

Lányok szerintetek az szerintetek rendben van ha egy férfi csak a hátát hónalját és az arcát borotválja? és alul pedig csak ollóval nyírja rövidre? Mellkas és has pedig semmi.

Figyelt kérdés
szerintem egy férfi attól férfi (külsőleg) ha bizonyos helyeken szőrös... ez mindenkinek a maga döntése... de sztem az eléggé nőies ha egy férfi mindenhol csupasz ;) 17 éves srác vagyok és azért tettem fel a kérdést mert érdekelne a lányok véleménye és a ,,miért?"-re a válasz azok közül a lányok közül akik esetleg nem értenek velem egyet ;)
2013. jún. 2. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a teljesen csupasz tetszik
2013. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megőrülnék ,ha a barátom szőrtelenítené a mellkasát. Úgy szeretem,ahogy van,ettől férfias. Hónalját,meg lent persze alap,ha rendben tartja,de én nem szólok bele ,hogy ,mennyire. Ahogy neki kényelmes. 25/N
2013. jún. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én már több vagyok mint 17 de egy férfi az legyen férfi szőrös a mellkasa, a lába karja, és odalenn is maradjon valami mutatóba. sőt a szépen megnyírt rövid szakállat is imádom, meg a kissé hoszabb hajat is!
2013. jún. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a hónalj és a mellkas gusztustalan, alul is kell a karbantartás, a többi nem érdekel, még jól is néz ki.
2013. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hátat borotválni? Ez remélem nem komoly. Jézusom... -.-
2013. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!