Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rossz alakom van? Kövér...

Rossz alakom van? Kövér vagyok? Kép

Figyelt kérdés

Télen lefogytam 13 kilót, viszont tavasszal ebből visszaszedtem 11 et, 3 hónap alatt. :s Most így nézek ki.


Hány kiló vagyok szerintetek? 164 cm vagyok


[link]



2013. jún. 3. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem kövér...nagyobb darab egy kicsit,de a kövértől még rettentő messze állsz...a kövérek azok a 160 kg-s limitált szériás csodás hölgyemények,akik mellesleg nem szégyenlik,amíg más emberek mindig adnak más véleményére..lehet e téren a kövér nőktől kéne tanulnunk??
2013. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!

Amúgy ez relatív tényleg,mert én 58-60 kg vagyok 166 cm-hez és senki nem csúfolt ..most meg egy-két kis 40 kilós csitri lány beszólogat,és kibeszél..mára megtanultam,hogy mindig azok az emberek beszélik ki a másikat,akik magukkal nincsenek megelégedve...ők csúnyábbak ezerszer..tényleg bárki megmondja..és ez nem az én beképzeltségem...ők ettől jobban érzik magukat,hát legyen..:)

Úgysincs nagyobb öröme ezek szerint..sőt..az ilyeneknek még életük sincs..és nem is lesz !

2013. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elküldöd a kepet privátc? Mert nekem mwem hozza be
2013. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocsi * privátba *nem
2013. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!