Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek, ha egy 20...

Mi a velemenyetek, ha egy 20 eves csaj havonta 10. 000 Forintot kolt szepitkezesi cuccokra (parfum, smink, hajpakolas, arclemoso, testapolo, testspray, kezkrem, sminkcuccok mikor mit vesz)?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
jómegy..:D mit gondoljunk? Ha megteheti, akkor tegye, esetleg használhatna belőlük levesebbet, ha havonta elfogy.
2013. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá pénze, arra költi amire akarja. Mondjuk ha a szülei vagy a pasija finanszírozza, úgy gáz.

Egyébként a 10000 nem annyira vészesen sok szerintem. Vannak, akik simán a többszörösét elköltik ilyenre (sajnos az nem én vagyok :D).

2013. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy ami épp elfogy, úgysem fogy el egyszerre minden cuccom, meg nekem 4-5 hónapig bírja egy szempillaspirál, mindig mindenből jó minőségűt veszek, keresem az akciókat, de 10ezer elég gyorsan elfogy, főleg ha azt nézzük, hogy egy parfüm 5-6ezernél kezdődik.
2013. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor tok ügyesen spórolsz :) sajnos nekem Nem megy ...merre szoktál vásárolni ?
2013. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Pénzügyi szférában dolgozva azt szólom hozzá hogyha havonta ugyanennyit félretenne megoldaná a nyugdíjas éveit ^^ Persze kinek mi a fontos. :D
2013. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy szeret ilyesmiket vásárolni.
2013. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki kérdezte, hogy hol szoktam vásárolni: Nagyobb városokban ált. több dm meg rossmann van és valahol mindig van akció, ha meg nincs kövi vagy azutáni héten tuti lesz, egyetemist vagyok és másik városban tanulok, ha ott nem is de otthon biztos benézek ilyen helyekre és ha van akciósan jó minőségű cucc akkor megveszem, mondjuk én csak szempilla spirált meg bb krémet veszek, de ezeket mindig megtudom venni ár alatt. Márkás szempillaspirálokat vettem már 250ft-ért is és semmi bajuk nem volt :D
2013. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jah és nem ilyen essence termékeket :D
2013. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok. Parfümmel együtt meg nagyon is kevés, egy jobb parfüm ennek a többszöröse.
2013. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!