Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden nap mosom a fogamat...

Minden nap mosom a fogamat még is sárga :S 16 fiú! Valamit rosszul csinálok? 1 nap csak 1 x mosom fogat este minden este tusolás közben.

Figyelt kérdés
És előtte bevizezzem a fog kefét ez baj?

2013. jún. 15. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
próbáld ki a szódabikarbónát. tegyél belőle a fogkrémre. egy héten 2 max 3 alkalommal használd, mert nem tesz túl jót a fogaknak.
2013. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben van köszi! Csak azért kérdeztem mert a lányokat el rémisztheti pedig odafigyelek a higéniára.
2013. jún. 15. 17:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha reggel-este mosnád, mert a reggeli szájszag nem a legkellemesebb másoknak, de az, hogy hányszor mosol fogat nincs teljesen összefüggésben a fog színével. Van egy alapszín, amit a szüleidtől örökölsz, ennél a színnél fehérebb nem nagyon lehet. A szódabikarbóna-citrom dolog királyul lemarja a fogzománcod, de ezáltal kicsit világosabb lesz a színe.
2013. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne haragudj hogy nem a kérdésedre válaszolok de szerintem moss reggel is fogat mert reggel általában irtó büdös az ember szája.... ;)
2013. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat ; ))
2013. jún. 15. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem büös reggel sem a szám.
2013. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem semi :D
2013. jún. 15. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Múltkor erről kérdeztem a fogorvosom, azt mondja a genetikától is lehet sárga a fog :/
2013. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem mostad kiskorod óta ezért sárgult be- menj a fogorvoshoz és kérd meg tisztítsa meg a fogadat- de attól kezdve tényleg rendszeresen mossad főleg este!
2014. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és még valami-- a fogkefét használat előtt meleg vizzel kell leöblíteni, mert napközben bármi rákerülhet- tehát helyes hogy vizezed!
2014. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!