Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri műkörmöt...

Szerintetek megéri műkörmöt csináltatni?

Figyelt kérdés
a későbbiekben mennyire gyakran kell feltöltetni? sok pénz rámegy?
2013. jún. 17. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ...


Minden azon múlik, milyen a körmösöd. Természetesen olyan kell, aki ügyes ÉS olcsó. De ha választani kell, inkább nagyon ügyes legyen, hosszú távon jobban megéri.

Jól megépített körmökkel elég havonta egyszer elmenni, feltöltetni. Nem válik fel, nem levegősödik, ha nem ba.szkodod hozzá mindenhez, akkor nem töri le.

Az én körmösöm direkt figyel rá, hogy "erősen igénybe veszem" őket, és általában húz rá egy extra réteget. Télen favágásnál is fent maradt, nem tört le. :)


Jó, ha olyan díszítésekben járatos, ami neked tetszik. Ugyanis egy hónapig fogod akkor is nézegetni, ha nem jön be. Van, aki a stasszköveket meg a beépített cuccokat szereti, van aki az aprólékos, festett mintákat, és hiába kéred olyan körmöstől, akinek nincs hozzá tehetsége. Van, amihez tényleg nagyon sok kézügyesség kell!


Az olcsó körmössel az a baj, hogy általában béna is. Havonta kétszer is mehetsz hozzá, ha fellevegősödött vagy leszakadt a körmöd, a fájdalomról nem is beszélve. Így végül is többet fogsz rá költeni hosszú távon, és a körmöd egy életre tönkre is mehet.


Azt meg te döntöd el, hogy havi X összeget neked megér-e az, hogy mindig ápoltak a körmeid, illetve szükséges-e a megjelenésedhez (pl. munka miatt) a kezed.


Ha szereted a körmöd mindig a ruhádhoz illő színre festeni, sokat foglalkozol vele, alapból szép a formája, tudod magadnak díszíteni, és meg is tudod növeszteni, akkor felesleges pénzkidobás.

2013. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném... szerintem ronda és prolis, engem taszít!


20f

2013. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem baj az kedves 20f, nem neked kell hordani :D
2013. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sokáig vágytam műkörömre, de amikor rászántam magam, akkor megbántam és legközelebb nem töltettem fel, inkább leszedettem. Az egy dolog, hogy béna volt a körmös...de engem rettenetesen idegesített az a mű érzés, nem tudtam megszokni, idegen volt végig, pedig nem volt hosszú, előtte a saját körmöm is volt akkora olykor. Kinézetre pedig kb 1 hétig volt "szép", utána egyrészt meguntam, másrészt már eléggé látszódott a lenövés és a széleket folyton piszkáltam. Nem jött be, de türelmesen kivártam 5 hetet (akkor már egyenesen undorító volt) és leszedettem. Utána a körmöm papírból volt, sokáig nem tudtam megnöveszteni, pedig előtte nem volt ilyennel problémám, de ez az egy alkalom is tönkretette. Valójában rá kellett jönnöm, hogy nem nekem való, jobban szeretek 4-5 naponta körmöt festeni és a magam részéről esztétikusabbnak is tartom. Hogy anyagilag mennyire éri meg, azt neked kell eldönteni, én azt az összeget szívesebben költöm körömlakkra, de mondom, ez egyéni preferencia. Hajtott a kíváncsiság, megtettem, megbántam, nem kell többet. Ha érdekel próbáld ki, aztán majd meglátod, hogy mennyire jön be, legrosszabb esetben te is leszedeted.
2013. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hordani nem, de egy nőnek azon kívül, hogy magának tetsszen, másodsorban ott van, hogy férfiaknak is tetsszen, nem? Én csak ezért válaszoltam... :)
2013. jún. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én műkörmös vagyok, és kb két olyan vendégem van, aki másnak akar vele tetszeni. A többit egyáltalán nem érdekli, hogy ki mit szól hozzá. Igaz, nem tini lánykák járnak hozzám, hanem felnőtt nők, akiket már nem hajt a másnak megfelelni akarás, az számít, hogy magukkal legyenek elégedettek.

25 év fölött a nőket nem igazán érdekli, hogy ki mit mond a körmére, ugyanis nem ezen fog múlni egy kapcsolat sem, és ezzel ők már tökéletesen tisztában vannak.

2013. jún. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább géllakkoztass.
2013. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!