Ti ezt elhinnetek?

Figyelt kérdés
Az egyik csaj villogott nekem, hogy o minden heten 1x megy es vesz maganak valamit. A plane megis az, hogy szinte mindig ugyanazok a cuccok vannak rajta.
2013. jún. 17. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:

ezt a kerdest szamtalanszor feltetted mar,csak atfogalmazva

tudom en hogy rossz dolog az unalom

2013. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet csak máskor akarja hordani.
2013. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én minden nap veszek magamnak. Ha mást nem is, egy doboz cigit. lehet, hogy ő is így gondolta. ki tudja?
2013. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előzőekkel egyetértek, nem írod mit vesz.

én is mondtam már,hogy tegnap vettem egy ruhát, de a suliból senki nem látta rajtam,mert egy alkalmi darab volt nem pedig olyan amiben a krétaporos padokban ülök.


lehet kamuzik, lehet nem tartja a ruhákat helyzethez illőhöz, lehet vásárlás alatt egy tábla csokit vagy egy új szájfényt ért, esetleg vásárlásmániás vagy gyűjtögető (utóbbiaknak sokszor az a lényeg,hogy legyen az is mindegy,hogy mi és nagyon gyakran fel sem veszik a megvett cuccokat)


annyiszor kitetted már ezt a kérdést, új választ nem fogsz rá kapni, főleg úgy nem,hogy konkrét példáid sincsenek

2013. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ruhát, miniszoknyát, farmernadrágot, balerinát...
2013. jún. 17. 22:10
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne gondolkozz ezen, teljesen mindegy. amúgy nem talán így próbál nálad bevágódni és a barátikörödbe tartozni.ha elkezdi válts témát, talán abbahagyja
2013. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"amúgy nem talán"


az a "nem" nem kell oda :D sry

2013. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Simán lehet. Én is van, hogy minden héten, akár 2-3 alkalommal veszek magamnak ruhát, cipőt, de köztük van csomó alkalmi, illetve bulis ruha, amik hétköznap túl kirívóak vagy elegánsak lennének, nem illenének az alkalomhoz (pl suli, munka, városban lófrálás, kávézás a barátokkal, stb).

Amúgy meg ne foglalkozz vele, ő dolga.

2013. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bulitol kezdve, eskuvokon, hetkoznap, mindenhol latom ot, es tenyleg mindig ugyanaz van rajta, ha meg nem, akkor a baratnoi ruhaiban jar.
2013. jún. 18. 09:42
 10/10 anonim ***** válasza:
tehát. te mindenhová egy helyre jársz vele, egy buliba, egy esküvőre. csak nem a rokonod? mert én az ilyen 'az egyik csaj' típusú emberekkel nem szoktam egy helyre járni.
2013. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!