Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhinnétek ezt a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek ezt a párotoknak?

Figyelt kérdés
Párom vidékre jár egyetemre,én Pesten vagyok. Most kezdtük mindketten,csak hétvégén vagyunk együtt ebből kifolyólag. Szokott járni egyetemi bulikra,ahogy én is,és voltam nála lenn már,tudom milyen egy ilyen buli. Nem vagyok egy bizalmatlan lány,de tegnap mikor elment aludni,volt egy olyan érzésem,hogy nézzem meg a buliképeket,amin most volt. Hát,találtam két képet. Az egyiken olyan,mintha egy csajt ölelne,a másikon meg mintha csókolóznának és van egy harmadik,amin ennek a csajnak a barátnőjével táncol. Rákérdeztem természetesen,azt mondta,a csókolózós képet nézzem meg jobban,esküszik,hogy nem csalt meg,csak odahajol hozzá,mert a zajban nem hallotta,mit mondott. Ez a két lány összeveszett és őket próbálta kibékíteni,azért láttam velük. Nem tudom,mit higyjek,elhigyjem e. Közben írtam az egyik lánynak is,először nagyon flegma volt velem,de ő is azt mondta,hogy nem volt köztük semmi,aztán hogy ne balhézzak feleslegesen. 2 éve vagyunk együtt,20 évesek vagyunk.
2013. márc. 14. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"nem volt köztük semmi,aztán hogy ne balhézz feleslegesen"
2013. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezen kár parázni, hol van itt megcsalás...
2013. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

írták a lánynak? ne haragudj, de nem égetném magam

a sráctól tud meg amit akarsz

ja hát külön jártok egyetemre, távol vagytok egymástól, nézd ezt v túli a kapcsolat v nem

mása környezet, mások az eberek, akár hogy nézem a fizikai közelség neki is kell, ha nincs bizalom így jártál

amúgy észre fogod venni, ha félre dug, igazából nem írtad, egyáltalán szeretitek egymást v csak megszokás már? N

2013. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez oké,de arra gondoltam,mi van ha összebeszéltek? Tényleg nagyon félreérthető a kép,eddig bárki látta,azt mondta,csókolóznak.
2013. márc. 14. 15:05
 5/11 fospuska ***** válasza:
csak egymás szájába suttogtak. nyilvánvaló.
2013. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Linkeld be a képet!
2013. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a linkeld be a képet jó ötlet,mert több szem többet lát. velem is volt már ilyen,és sajnos kiderült,hogy összebeszéltek a hátam mögött :( aki kívülállóként látta a képet,mind azt mondta,hogy az egy csók volt.
2013. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Furcsa ez nekem, egy képről szerintem eléggé el lehet dönteni, hogy smárolnak rajta vagy sem.
2013. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, linkeld be a képet. :)
2013. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Várjuk a képet! 6-os voltam
2013. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!