Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhinnétek a férjeteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek a férjeteknek hogy ő nm nézi a nőket csak én képzelem ezt be?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 17:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Azért azt csak lehet látni, hogy merre néz, nem?
2013. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
És mivan akkkor ha nézi??Hűséget fogadott nem vakságot...vagy csukott szemmel kellene járkálnia?Vagy ha szembe jön vele egy nő akkor elfordítani hirtelen a fejét?Nevetséges vagy....
2013. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem, minden pasi megnézi a nőket.
2013. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Én is megnézem az embereket legyen az férfi vagy nő. Sőt, a nőket én gyakrabban megnézem. Vagy azért, mert jesszus hogy néz ki, vagy pedig mert de csinos és szép.


Igaza van az előzőnek..hűséget fogadott és nem vakságot.

Amíg nem nyálcsorgatva fordul meg a nők után, addig nincs baj.

2013. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22N #4
2013. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
figyelj... ami szep azt meg lehet nezni... ha ezen nem megy tul nem hiszem hogy baj lenne :)
2013. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ha olyan csúnya is vagy, mint féltékeny, akkor nem csoda...

Mit kellene csinálnia, csukott szemmel járni?

2013. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Kérdező.Komolya gondok vannak a fejedben szerinem.Erősen önbizalom hiánnyal küzdesz szerintem.A férfiak és nők is akarva karatlanul megnézik a másik nemet az utcán vagy bárhol.Ezt kikerülne sem lehet sokszor.Sokszor nekem is meg akad a szemem egy nőn,a feleségem tudja ezt és nem zavarja,röhög rajtam egyet aztán ennyi.Tudja hogy nem teszem meg mert szeretem és kívánom őt,de nem fogja leharapni a fejemet.Persze amikor ott van akkor nem nézem a nőket,ha véletlenül megfeledkezem magamról akkor röhög rajtam egyet és ennyi.
2013. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én nem hinném el, ugyanakkor nem is zavar, hogy nézelődik.
2013. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Persze hogy elhinném. Csak összehasonlít más csajokkal. Nem kell izgulni:D
2013. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!