Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok! Pici mell, lapos has,...

Srácok! Pici mell, lapos has, formás lábak. Ezek mellett rossz a kicsi mell?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 173 cm magas, és miután elég sokat edzek, ezért pl. a combom izmos. De a melleimet utálom, mert túl kicsik.
2013. jún. 25. 11:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#9


Hát azért ez így túlzás :D Van jó ebbe a kategóriába is meg abba is, de nem ez a lényeg, mert ha olyan feje van mint Kvázimodó és Bányánszky Jolán néni közös gyermekének akkor tök mindegy, ha meg szép arca van akkor meg szintén mindegy, csak pont az ellenkezője miatt

2013. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy nincs olyan fejem, de kitudja? :D
2013. jún. 25. 12:16
 13/22 anonim ***** válasza:

Hát vannak fura dolgok az tuti.


A legjobb fenekű csajoknak van a legótvarabb feje sajnos. És tényleg! - gondolom a jó formákkal akarják kompenzálni a hányadék fejüket... EZ olyan mint a gazdag csávók akik emeltt zsírdisznók és rondák is. Csak kompenzálnak pénzzel.

2013. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hát őszintén megmondom neked, hogy én mindig kövérnek láttam magam, és ezért járok annyit edzőterembe. SOsem volt túl sok önbizalmam, a formás lábak sem az én fejemből pattant ki, hanem mondták. Én az önbizalomhiányomat kompenzálom, mert nem vagyok egy középpontban lévő lány a csendességem miatt.
2013. jún. 25. 12:22
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezért is bukom ak is mellü lányokra. Nekik folyton kissebbségi érzésük van azért mert kicsiknek tartják a mellüket csak éppen azt jelejtik el hogy azok is tudnak baromi szexik lenni és mivel a mellükkel vannak elfoglalva hál' istennek nem torzitják el az arcukat többségben. Ezért helyes kiscsaj marad mindegyik...


I Love Kismell :D

2013. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Nekik folyton kissebbségi érzésük van "


Ergo őket könnyebb a "markdban tartani" kis maniulációval és hazudozással. Fénótás c betűs taktika. Láttam már ilyet jópárat.

2013. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Nagyon szép tud lenni a kis mell is, ha formás.
2013. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, hogy minden srácnak más az ízlése, és nem univerzálisan tetszik nekik a nagy mell. Sőt a te alkatodhoz lehet, hogy komikusan is hatna. Én a másik véglet vagyok, túlsúlyos, vastagabb, nagyobb mellel. és azt hittem, nem találok magamnak senkit, de rátaláltam vkire, akinek pont az én típusom tetszik. Szóval nyugi! :)
2013. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ja ez nem olyan mint fordítva hogy farockméretből csak a közepes jobbik fele, a nagy meg bazu nagy a megfelelő és 15 alatt el vagy vágva
2013. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nincs baj a pici cickókkal. Én azokat szeretem :)


20f

2013. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!