Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nemrég piercinget csináltattam...

Nemrég piercinget csináltattam. Néha rájön a viszketnék, de nagyon. Ez nem gond? Ilyenkor gyógyul vagy. Gyulladt?

Figyelt kérdés

Szerintem nem gennyezik. Tesóm azt mondja talán, mert lehet hogy csak összekeveri a Tetlon (vagy mi) kenőccsel.

Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. jún. 26. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:

a gyógyulás egyik jele a viszketés.

és a krém amire gondolsz nagy valószínűséggel a Tetran kenőcs.

2013. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, az. Köszi :) Ja, meg egy picit piros is...tuti gyógyul?
2013. jún. 26. 16:11
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, a viszketés annak a jele. a tetran kenőcs tényleg olyan mint a váladék, ha a színét nézzük :D de kenegesd csak tovább, én nekem is használt :)
2013. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :D neked milyen pc-d van? mennyi idő alatt gyógyult?
2013. jún. 26. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
helix piercing (fülporcban) :) 1 éve csináltattam, sokáig piros volt, de 1-2 hétig kentem Tetrannal és elmúlt :) mondjuk még most is zsibbad a fülem, ha azon a felelem alszom, de elviselhető :))
2013. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: a gyógyulási folyamat az attól is függ, hogy milyen fajta piercinged van.
2013. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Surface neck piercing. És koszi az eddigi válaszokat :)
2013. jún. 27. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:

A surface rendesen tud viszketni, amikor gyógyul! (sok surface piercingem van, úgyhogy tudom)

ne vakargasd, a környékét sem, mert húzod akkor a bőrt, vagy bekoszolod és nem tesz jót. Ne vakard és tartsd tisztán!

Octenisepttel fújd, az fertőtleníti, hűsíti amikor viszket. :)

2013. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2013. jún. 28. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!