Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tudok nőiesen/lányos...

Miért nem tudok nőiesen/lányosan viselkedni? 15/l

Figyelt kérdés
például néha ezeket a szavakat használom: bakker,basszus, apám stb, és ha pl egy egy fiú ki akarja nekem nyitni az ajtót akkor is olyan furcsán érzem magam, meg teljesen lazán viselkedem, pár hónapja fiúsan öltözködtem, de most már kezdek csinosabb lenni... és még hozzáteszem, kevés az önbizalmam kicsit kövér vagyok
2013. júl. 1. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

ne csüggedj én sem vagyok az a túl lányos lány :D

15/L

2013. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd ha nő leszel, tudni fogsz nőiesen viselkedni. A bakker típusú szavakról meg le lehet szokni, ha odafigyelsz rá. Bár ha mindenki ezt mondja a környezetedben, akkor nehezebb.
2013. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. júl. 1. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nőiesnek érzem magam, pedig tudok csúnyán beszélni én is. :D

Általában nőiesen öltözködök, szeretek úgy kinézni, mint egy "lady".

De azért néha laza ruhákat is felveszek.

Alapból inkább lazán viselkedek, de ha valami olyan helyzetbe keveredek, akkor kijön a lányos énem.

Pl. sétálok egy sráccal, beszélgetünk, nevetünk, hülyülünk. Kicsusszan a számom 1-2 csúnya szó. De aztán bókol egyet, én meg elpirulok. :) Mosolygok egyet, elkapom a tekintetemet, megköszönöm, megfogom a hajamat, végig mosolygok...


De ez belülről jön.

Szerintem belőled is ki fog jönni. :)

De LEGYEN ÖNBIZALMAD! Régen volt rajtam pár kiló súlyfelesleg, rossz volt úgy élni. Fogytam, formásodtam, és sokkal szebb így az élet. És őszintén szólva csak most tudok nőiesen viselkedni. Mert valahogy most érzem magam úgy, hogy törékeny vagyok.

Úgyhogy arra biztatlak, hogy sportolj, és étkezz egészségesen! :)

Nem kell lemondani a finom kajákról, de mértéket kell tartani.

Többet kell ilyet enni:

[link]

[link]

Nyami :3

És napi kb. 1 órát sportolj! Nálam megy a fitness + a tánc. Természetesen zenére.

Komolyan mondom, nagyon szórakoztató. :) Eleinte sokszor feladtam, de most már rutinná vált, jó érzés csinálni, és esküszöm, hogy hiányzik, ha leállok egy időre. :D

Legyen egy ideálod! Találj egy képet, amin a számodra tökéletes alak van. Nézegesd azt, motiváljon. Adjon akaraterőt.

Nem nehéz dolog így élni... Csak sok emberben benne vagy, hogy "Úgysem megy", meg hogy ez "Nem élvezetes."

Ezeket felejtsd el! ESKÜSZÖM, hogy sokkal szebb, és jobb, és rózsaszínűbb minden így. :)


És hozd ki magadból a legtöbbet!

Majd a vékony alakodra vegyél egy teljesen új ruhatárat. NAGYON sokat dob majd az önbizalmadon.

Kis smink nem árt.

Hajaddal is foglalkozz. Fesd be/vágasd le, blablabla...

Vagy várj, most válaszoltam ide egy hosszút:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Szóval élj így! :)

Hidd el, menni fog. És ha lesz önbizalmad, jól fogod érezni magad az emberek között, akkor menni fog a nőies viselkedés. Sok sikert! 15/l

2013. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!