Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti melyiket használjátok?

Lányok! Ti melyiket használjátok?

Figyelt kérdés
Borotva, krém, gyanta, stb. Ti melyikkel szőrtelenítetek, miért azt választottátok? Kort is légyszi!

2013. júl. 2. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Borotva.

Nekem a krém nem igazán vitte le, a gyantához meg várni kell, amíg megnő bizonyos mm-re.

32

2013. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hogy. Ha van időm, akkor kozmetikushoz megyek el gyantáztatni. Ha nincs, akkor borotva, mert a gyantához várni kell, meg én egyébként is béna vagyok, mindent összekenek, nem húzom le elég gyorsan stb. Krémet próbáltam, ahhoz képest, amit tud, baromi drága, és kb. addig tartja simán a lábat, amíg a borotva. Annyi a kbség, hogy nem vágathom magam meg vele, de azt a rizikót meg vállalom, ha egyébként jóval olcsóbban le tudom borotválni.
2013. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon vegyees.

Vádlimon epilátor,karomon és bajszon gyanta,hónalj és intim és comb pedig borotva.

Epilátor a legjobb mert nincs olyan hogy otthagy szőrt hiszen te irányítod,és kibírható a fájdalom bőven. Hónaljon és intim területen viszont azért nem használom mert becsípi a bőrt és az bizony vérzik meg nem kellemes.

Karon és bajszon azért gyantázok mert puha szőr,egy jó gyanta leviszi simára 2-3 hétig nem is kell vele foglalkoznom.

2013. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Borotva.Minden mástól úgy nézek ki mint akit összevertek.27/N
2013. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Borotva, az anyajegyek miatt. :)
2013. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Borotva. 2 perc alatt megvan minden, nem fáj, és nem kell megvárni hogy újra pár mm legyen. Anyukám epilálja a lábát évek óta, borzalmasan néz ki a bőre, nem hiszem hogy az állandó tépkedés jót tesz neki :D
2013. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

borotva vagy epilátor

21/L

2013. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol. Lábamon gyanta, ha sok a szőr, ha kezd kinőni kevés, akkor epilátor. Bikinivonalon gyanta, ha csak pár szál van, akkor meg csipesz. Hónaljnál csak borotva, mert mást nem bírok ki. Ott lent meg borotva vagy intim szőrtelenítő krém.

23/L

2013. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Borotva.Meg most fogom kipróbálni a krémet.
2013. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!