Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon csúnya, ha...

Szerintetek nagyon csúnya, ha egy lány alacsony?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 155 cm. Szinte mindenki akit ismerek a kortársaim között, jóval nagyobb nálam, ők ilyennek fogadtak el, de én magamat nem tudom így elfogadni. Nem tudom, hogy csináljam, hogy ne legyen ilyen kisebbségi komplexusom, de már nagyon zavar. Szinte mindennap magassarkút húzok, de már nagyon unom, főleg így nyáron. Szerintetek nagyon gáz, hogy ilyen alacsony vagyok?

2013. júl. 8. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem mondod komolyan hogy ennyire butus vagy. CSÚÚÚNYA? Egy ember nem a magasságától lesz csúnya vagy szép, viszont az már csúnya, ami a lábaddal történik a magassarkú rendszeres és gyakori viselésétől.


160 centi vagyok és 22 éves. És jelentem, tökéletesen lehet így élni, a pasiknak sem zavaró, volt már 2 méteres barátom is.

2013. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) igen, tudom, hogy tönkreteszi a lábam a magassarkú, ezért akarom abbahagyni a viselését, de egyszerűen nincs hozzá bátorságom...
2013. júl. 8. 20:06
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

A fiúkat nem zavarja, ha alacsony egy lány. Főleg az 190cm-el szeretem, jó a belá.. khm kilátás fentről;) :DD Meg amúgy max aranyos, ha egy lány alacsony, de hiba semmiképp. De utálom a magassarkút! Bármit, csak azt ne, sztem ronda:D

17/f

2013. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:D Köszi, akkor lehet, hogy nagy nehezen lemondok róluk... :)
2013. júl. 8. 20:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csúnya. Én 20éves lány vagyok 174cm. Régen cikinek tartottam , hogy magas vagyok mert a többi lány mind alacsonyabb volt nálam. És a fiúk is szerették az alacsony lányokat.Irigykedtem hogy ti hordhattok magassarkút, én ha felveszem még a fiúknál is magasabb vagyok:S Sőt sok fiú tök pici. De amúgy most már nagyon örülök annak, hogy magas vagyok és én úgy vagyok vele, hogy szívesen lennék picit magasabb:D és amúgy igen a mostani korosztály csajokból elég magas...:@

na amúgy ezzel azt akartam mnodani, hogy te is meg fogod szeretni a magasságod hidd el :D

2013. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 dolli. ***** válasza:
én is 155 vagyok és 20 éves :) de még úgy is alacsony vagyok, ha magassarkút hordok :D (8 centis) Engem is zavar egyébként, talán majd egyszer elfogadom ;)
2013. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem csúnya, hanem cuki!:D
2013. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Talán majd egyszer megszeretem a magasságom :D köszi a válaszokat ;)
2013. júl. 8. 22:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy a magassága, csak az arányok jók legyenek!
2013. júl. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább nagyon is szépek az alacsony lányok. :)
2013. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!