Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha feltűnően megnéz mindenki...

Ha feltűnően megnéz mindenki az utcán (lányok is fiúk is) mi jut eszedbe?

Figyelt kérdés
Azt nézik, hogy milyen szép vagy, és magabiztosan sétálsz tovább vagy inkább keresed magadon a hibát, fordítva van-e rajtad a póló stb... és azt nézik.
2013. júl. 9. 17:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Keresem a hibát, végigsimítom a hajam, nem-e sz.rt le egy madár és a legközelebbi kirakatban, vagy kocsi ablakában próbálom megtalálni a hibát. 22/L
2013. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

hogy szexi vagyok mint egy gép

bár szerintem a bmxem kazettás szabadonfutójához lehet köze ami nem épp halk

2013. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Shai-Hulud ***** válasza:
Jaj, biztos nyitva felejtettem a sliccem!
2013. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
"Igen, ilyen fehér a bőröm. És akkor mi van?"
2013. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
"Fa..t nézel:DD" Nagyjából ez XD De bóknak veszem ha nagyon megnéznek :)
2013. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a hibát keresem. :D Végigsimítom a hajam , megnézem a ruhám, meg ilyenek. :)

Mert az azért, ha MINDENKI megnéz, nem egészen normális jelenség :D Ha 1-2, az még lehet tetszés, de a mindenki az nem hiszem, hogy az :D

2013. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ha rövidnadrágban vagyok akkor attól félek hogy vastag a lábam és azt nézik,amúgy meg a mellem a legszembetűnőbb,úgyhogy a pasi néz akkor azt,után meg a szemet,minden esetben zavar hogy néznek
2013. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Shai-Hulud ***** válasza:
52%
Haaaa, nézd már, hűű de szép vagyok, ez már nem semmi, látjátok, mindenki engem csodál, jaj gyööönyörűűűűűű vagyok így az utcán lépkedve, szinte érzem is a bőrömön, ahogy csodálnak az emberek, legalább olyan szép lehetek mint a Geronazzo Mária [link] ez tényleg csodálatos érzés!
2013. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
"Vajon mi ütött ma az emberekbe?"
2013. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 dolli. ***** válasza:
"mi a faszt nézel?" a rosszabb napjaimon, jobbakon: "van valami rajtam, aminek nem kéne? :S"
2013. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!