Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért mondjátok azt,...

Fiúk! Miért mondjátok azt, hogy nektek nem jönnek be a szolizott, kifestett, műszempillás gebe stb féle lányok?

Figyelt kérdés

Eddig én is úgymond kis átlag voltam,de mióta mindig kifestem magam,hogy alapozó,pirosító,műszempilla,szemceruza,szoli,meg eléggé nőies ruhákat hordok,fogytam egy csomót,pedig nem voltam dagi,de vékony sem...és most állandóan rám mozdul valaki,ameddig meg nem voltam ilyen kb le se sz*rt senki,és a minden ilyen átváltozott lány ismimmel ez a helyzet...

Jó persze,én most se vagyok mű,mert nem estem túlzásba,meg nem azt mondom,hogy de fullos vagyok...csak sokat változtam és elkeserítő,hogy hiába voltál önmagad nem igazán figyeltek rád,most meg,hogy kis ribizli szerű lettél mindneki...

Azt hallom folyamatosan,hogy jajj de undorító az ilyen lány,de a buliban nem az átlagos,szép, aranyos kislányra nyomulnak,hanem a hogy is mondjam kihívóbb stílusúakra



2013. júl. 10. 19:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"de egy olyan lanyra aki talan meg nem is szep, de kihivoan oltozkodik, belott sero, 2 km hosszu mukorom stb na egy ilyenre 100-bol legalabb 90 fiu utana futyul,mosolyogra stb.."


"A k#rvákat megnézzük, a k#rvákkal hálunk egy éjszakát, de egy k#rvával nem bútorozunk össze" -ősi kínai közmondás

18/f

2013. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Én is így néztem ki mint te. De most , hogy végre a régi lettem, még ha nem is igazán akarnak velem ismerkedni legalább az az 1 fiú is értelmes volt, aki ismerkedni akart velem.
2013. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!