Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercinget szeretnék, hogy...

Piercinget szeretnék, hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Miért szeretnél? Hova szeretnéd? Mennyi idős vagy? Fiú vagy vagy lány? Mondd meg a szüleidnek, hogy csak a beleegyezésükre van szükséged, és ha meg tudod oldani, megkeresed az árát. De mindenképp beszélgess el velük a dologról. Ha meg nem engedik akkor vársz 18 éves korodig. Akkor már nem szólhatnak bele az ilyen jellegű dolgaidba. Olvass utána, hogy milyen szövődményekkel járhat a behelyezése. MINDENKÉPP minőségi helyre menj, ahol MINŐSÉGI áruval dolgoznak. Tehát NIKKELMENTES legyen! Ha olyan helyre rakatod (pl. köldök) akkor egy darabig nem is fürödhetsz természetes vizekben sem, mert elfertőződhet.


Itt egy cikk is róla:


[link]


Nekem nincs de ha rakatnék akkor valószínűleg köldökbe tetetnék. (DE az edzések miatt nekem nem nagyon tanácsos...)


Ps.: Én kórházban láttam egy fiatal lányt akinek nagyon durva fémallergiát okozott a piercing. Nem volt szép látvány. Vagy pl. az unokatesómnak nem is lehetett berakni még arany fülbevalót sem a fülébe, mert folyamat gyulladásban volt. Vannak ilyen hiperérzékeny emberkék.


29/N

2013. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

2 ajak, és egy orr pc-t szeretnék. Nem hiszem hogy fontos lenne hogy lány vagyok e, vagy fiú. És 13éves vagyok. Azért szeretnék mert tetszik:)

Nem hiszem hogy fémallergiám lenne, mert van 3 fülbevaló a fülembe (ezüst), csak a bizsura érzékeny. Köszi hogy belinkelted, mindenképpen elolvasom. Amúgy nem nagyon szeretnék 18 éves koromig várni, szóval remélem megengedik.

2013. júl. 14. 19:33
 3/22 anonim ***** válasza:
A szüleid helyében semmiképp se engedném meg. Még nagyon fiatal vagy hozzá, az emberek előítéletesek, a tanárok biztos kötekednének a szüleiddel hogy vedd ki.. Várnod kéne legalább 15-16 éves korodig.
2013. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem nagyon érdekel mások véleménye. Akinek nem tetszikaz nem nézzen rá. A tanáraim meg biztos nem a szüleimmel kötekednének, hanem velem. Mert nem rég nyírattam fel a hajam, és engem szidtak le. De szerintem megfogják engedni. Remélem.
2013. júl. 14. 21:28
 5/22 A kérdező kommentje:
*ne nézzen rá.
2013. júl. 14. 21:28
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem így is sok 3 piercing egy 13 éves lánynak/fiúnak, de ha szeretnéd őket rávenni hivatkozz a tanulmányi eredményeidre (ha jók) vagy a viselkedésedre (ha jó):D Mást nem tudok javasolni, mert nagyon nehéz lesz őket rávenni. Mennyire engedékenyek?
2013. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Szerintem várj még pár évet. Mondjuk 16 éves korodig...
2013. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Apa engedékenyebb de anya is az, valamennyire:) Hát a tanulmányi eredményem az nem túl jó, de a viselkedésem az igen. Szerintem nem sok 3.

16? Várjak 3 évet...Az nagyon sok, adigg nem bírom ki :s

2013. júl. 14. 23:12
 9/22 anonim ***** válasza:
Már pedig normális helyen meg se csinálják neked szülői engedéllyel sem annyira fiatal vagy.. Ha ilyen türelmetlen vagy legalább ne hármat kérj hanem kezdetnek egyet!
2013. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%

Szerintem ha igazán szeretnél piercinget, akkor meg tudod várni azt a pár évet... Én kb. 14 éves koromtól szerettem volna egy orrkarikát, anyukám azt mondta, hogy nem lehet, amíg nem vagyok 18. Közben eltelt egy jó pár év, mindig kérleltem, a válasz ugyanaz volt (amíg nem vagy 18, nem lehet) majd eljött a 18. szülinapom, első utam a piercingeshez vezetett, másnap benn is volt. Lehet, hogy most nagyon tetszik, aztán pár év múlva meg tök hülyeségnek gondolod..Nem akarlak lebeszélni róla, de szerintem okosabb döntés lenne, ha várnál vele még 2-3 évet.


L/21

2013. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!