Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercinget szeretnék, hogy...

Piercinget szeretnék, hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 18:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Szülői engedéllyel így is úgy is megcsinálják szerintem.

Nekem anya azt mondta hogy 18 alatt is lehet, de ezt még kicsit régebben mondta, mikor szóba jött, szóval ő megengedi 18 alatt is. És kétlem hogy butaságnak fogom tartani, de ha most megcsináltatnám, és akkor már nem tetszene, akkor egyszerűen csak kiveszem és kész.

2013. júl. 15. 13:49
 12/22 anonim ***** válasza:
Törvényesen 16 évesen lehet szülői beleegyezéssel piercinget csináltatni, azalatt pláne még a 14 év alatt akár büntetendő is lehet.. Nem értem miért nem lehet kivárni azt a pár évet, nem leszel több pár piercingtől!
2013. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Azért nem csak kiveszed és kész..illetve nem mindig. Barátnőm a szája fölé csináltatott, már 7-8 éve kivette és még mindig ott van egy lyuk..nem túl szép.
2013. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem is több akarok lenni vele...Nekem tetszik és kész, kétlem hogy megbánnám. Azt a pár évet...3 év elég sok.
2013. júl. 15. 16:56
 15/22 anonim ***** válasza:
én fél évig győzködtem anyát, hogy csináltathassak azóta 7 pirszingem is van :) 15 évesen szúrattam az utolsót,egyelőre nem tervezek többet, és ezeket nem bántam meg az tuti :) 17L
2013. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
És hány évesen szúrattad az elsőt? :D
2013. júl. 15. 21:24
 17/22 anonim válasza:
szerintem mond el nekik,hogy neked ez sokat számít meg stb hátha belemennek sok sikert
2013. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
19%

Nekem sem engedtek 18 eves koromig.. igy fullentenem kellett.. en igy anyatol kertem penzt egy "polora" ami igazabol a piercinre es a szurasra kellett :D es 15 evesen meg csinaltattam.. akkor mar ugysem mondthatta hogy vegyem ki ha "megszenvedtem" vele :P

Es meg tetszett is neki.. :) egyepkent a koldokomben van es minden szo nelkul megcsinalta a srac.. es igazi szalonban volt, nem kellett szuloi felugyelet meg ilyen szarsaaag.. :'D


20/L

2013. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

15. vagyok :)

12 évesen csináltattam meg az orr pc-met

13 évesen snakebites, tragus,és 2 helix

14 évesen ínyfék

és 15évesen industrial :)

az orr pirszingre nem kellett szülői engedély, de a snakebitesre igen

a többinél meg már meg sem kérdezte a csaj h menyi idős vagyok csak rákérdett hogy már megint itt? szülők engedik? és már csinálta is

2013. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
És mit mondtál nekik hogy megengedjék? :D
2013. júl. 17. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!