Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MIért mondja annyi ember,...

MIért mondja annyi ember, hogy csúnya?

Figyelt kérdés

Sokszor nézegetem az utcán az embereket, és olyat, aki teljesen csúnya, olyat nem látok.

Minimum pár olyan kinézeti dolog mindenkin van, amiért vonzó tud lenni.

Az más, ha valaki beteg(pl hormonbajos) vagy igénytelen. Mert az rengeteg van.

Én magam biszex pasi vagyok, így meg tudok ítélni mindenkit.


2013. júl. 15. 16:47
 1/10 anonim válasza:
Legalább lennék ritka ronda, hogy megnéznének jobban a nők, de ezzel az átlagos fejemmel semmire sem megyek jó ideje.
2013. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek még nem foagdták el, hogy a való élet nincs photoshoppolva.
2013. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Önbizalomhiány vagy sajnáltatni akarják magukat. Nekem van olyan ismerősöm aki mindig azzal van h jajj de csúnya meg kövér (olyan mint a piszkafa) meg ....stb, mégis fotózásokra jár, meg millió olyan képet rak ki fb-re. Aztán ha írják h jól néz ki akkor " jajjjj de olyan kövér vagyok" " de olyan picik a melleim"..... stb.
2013. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése, ergo saját magának nem tetszik, de attól még másnak tetszhet.
2013. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

igaza van az előttem íróknak, én is azt tapasztalom inkább, hogy ez ilyen "műbalhé" a többségnél, mikor azt mondják, hogy "olyan csúnya vagyok" - arra várnak, hogy valaki az ellenkezőjét kezdje bizonygatni és dicsérje őket.

kevés ember gondolja komolyan, hogy ő csúnya lenne azok közül, akik ezt hangoztatják. :D

2013. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Az ember magát sose úgy látja mint ahogy mások látják őt. Én például rondának tartottam magam sokáig, mert ha tükörbe néztem azt láttam hogy mindig pattanásos vagyok, szeplős is mellé, csúnya a bőröm, a fogam, nagy az orrom, lelapul a hajam. Nincs mellem, de nagy a seggem. Aránytalan vagyok. Leírva szerintem ti sem egy jó nőt képzeltek el, pedig egyébként meg mindenki annak tart. Nyilván ők azt is észreveszik ami szép rajtam, de én nem azt látom, hanem csak a hibáimat.
2013. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem magával szemben mindenki kritikusabb. Én se tartom magamam túl szépnek, de csúnyának se. Van itt valaki, aki bejön magának?:D
2013. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mert unalamas az életük.
2013. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én nem egészen értem a kérdést:$ szóval úgy érted, hogy "miért mondja magára sok ember, hogy csúnya" vagy úgy hogy "miért mondják az emberek egymásra, hogy csúnya"?:)

am szerintem ha magára mondja vki, akkor az önbizalom miatt van, vagy mert valójában azt akarja, hogy azt mondják rá, hogy szép.

mondjuk ha más mondja egy másik emberre, akkor az lehet féltékenységből, vagy azért mert nagyon kritikus, semmi sem tetszik neki, vagy egyszerűen bunkó, és mindenkire azt mondja hogy csúnya, esetleg valóban nem tetszik neki az illető. ezt viszont nem kellene így mondani, legalábbis nem mondani, hanem ha azt gondolja, akkor gondolja és kész.

:)

2013. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9. saját magukra szokták mondani az emberek.

Az önbizalomnak meg belülről kéne fakadnia ...

2013. júl. 15. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!