Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl nagy az önbizalmam vagy...

Túl nagy az önbizalmam vagy hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Magamról úgy gondoltam, hogy nincs sok önbizalmam, de barátnőim azt mondták, hogy van. Kitöltöttem valami önbizalom tesztet és ott is csak pár pontot veszítettem. Más emberek előtt eléggé félős vagyok, nem merek köszönni, mert félek, hogy kinevetnek. Viszont eléggé bolondos vagyok, és bármit megteszek. Bárki olyanhoz odamegyek beszélni, akitől valamiért nem félek. Bárhova bemegyek, ha veszélyes is, stb. Volt egy nehezebb időszakom, amikor próbálkoztam dolgokkal és akkor jöttem rá, hogy mindent túlélek, semmi sem olyan súlyos = nem félek semmitől.(kivéve az olyan emberektől, akik "menőbbel" nálaam)És nem érdekel mi lesz, vagy ki mit gondol és sokszor ez elég bajba kever.
2013. júl. 16. 22:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem tudom milyen kategóriába kellett volna!
2013. júl. 16. 22:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülye vagy.
2013. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jól gondolod, ez önbizalomhiány. Bár az okosabb fajta vagy ez tény, hisz nagyon jó ellenérveket keresel.
2013. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben magamra ismertem a leírásod alapján:) de szerintem mindkettőnknek csak önbizalom hiánya van amit idővel kinövünk:)
2013. júl. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem:) meg amit üzenetbe kaptam, az nagyon igaz!
2013. júl. 17. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!