Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok és nincs...

Nagyon csúnya vagyok és nincs önbizalmam. Segítség!?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyának érzem magamat...sokan dicsérik az alakomat, de ez engem nem vidít fel olyan hétköznapi szöveg. Nincs mellem, vagyis nagyon kicsi ez nagyon zavar mert a fürdőruhám borzasztóan áll rajtam. Nagyok a combjaim és nem tudok ellene semmit tenni hiába mozgok nagyon sokat.

Iszonyat csúnyák a lábaim is. Drága édesapámtól trampli lábfejeket örököltem, azokat sem szeretem.

A boci szemem csúnya, a hajammal nem tudok mit kezdeni, se nem egyenes se nem göndör. Fogszabályzóm is lesz, de évek múlva kaptam időpontot.

Magas is vagyok (174cm), emellett több probléma is van a lábammal. Egy hulladék vagyok. Volt egy időszak amikor ez nagyon zavart, aztán elmúlt és most megint itt tartok.

A legjobb barátnőm nagyon szép, szinte tökéletes, nagyon népszerű stb. Sok helyes barátja van, akikkel találkozni akar nyáron de én nem merek vele elmenni. Vagyis elmegyek de ég a képem amikor rádöbbenek hogy csak azért vagyok ott ne legyen egyedül lány. Vagyis tudom, hogy nem csak azért hív de nem igazán foglalkozik velem, inkább csak ülök kusban, nem merek beszélgetni.

Egyébként nem vagyok visszahúzódó, nagyon szeretek barátozni. Mindenkit megnevettetek, nálam poénosabb embert nem nagyon ismerek.

De nagyon félek a nyártól...van két srác akik áh *-* és velük akar strandra menni velem. A hideg kiráz tőle, ha csak belegondolok hogy találkozzak velük és bámulják a csúnya képemet.

Ezeket a dolgokat magamban tartom általában, leplezem a szomorúságomat. Mosolygok, közben nagyon rosszul esik mikor pl. a magasságomra kapok megjegyzéseket.

Mit tegyek hogy elfogadjam magamat olyannak amilyen vagyok? És legyek önmagam ismeretlen fiúk társaságában is?

Bocsi, elég összevissza sikeredett, de remélem tudtok segíteni.


2013. jún. 14. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát így látatlanba nem nagyon tudok segíteni, de azért megpróbálom :)

[link]

Itt nagyon jó fürdőruhák vannak kis mellre is, biztos találsz olyat, ami tetszik.

A hajadat egyszerűen kösd fel magas lófarokba, vagy csinálj egyszerű oldalcopfot, az a többségnek jól áll (nem tudok biztosat mondani, mert nem látlak).

A szemedet spirálozd ki, ha nagynak tartod őket, és zavar, akkor tussal csinálj egy cicás tusvonalat, alul pedig húzd ki a szemed fekete szemceruzával. Ez optikailag kicsinyíti a szemet.

Ha gondolod, küldj privibe képet, és akkor konkrétabb dolgokat tudok mondani :)

20/L

2013. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy szép magas vagy, én 160 centivel az emberek könyökét verdesem kb :D De nem érdekel, ezt a testet kaptam az Istentől és meg kell vele barátkoznom, nem lehetek vele haragban, hiszen jó hosszú időt töltünk még el együtt... Gondolj erre te is!
2013. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
És ha ezt most végig olvasom szebb leszel?...
2013. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Harmadik: És most jobban érzed magad, hogy kommentáltál? Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, dugó! Köszi!:*

2013. jún. 15. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
te meg bújj el ha ronda vagy, köszi!
2013. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj ki kérdezett? Eredj aludni! Hidd el nem vagyok kíváncsi rád. Nyugodtan oltogathatsz, had nőjön a képed nem elég nagy még...:)
2013. jún. 15. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"ki kérdezett?"

TE, mert te írtál ki kérdést, te rettenetesen okos valaki.

Nincs beleírva, hogy az ne válaszolon, aki meg tud szépíteni.

Meg hát sz.rból ki tud várat építeni? sneki!

2013. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
-ne*
2013. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!