Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek a...

Fiúk, nektek bejönnek a vékony lányok? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

Mindenhol az olvasom, hogy egy nő legyen nőies, meg, hogy a vékony csúnya, akkor már inkább legyen egy kicsit husisabb.

A vékony lányok tényleg csúnyák? :(


Mondjuk akinek ilyen alakja van:

[link]

[link]



2013. júl. 27. 16:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
47%
Én lennék aki a képet linkelte:) A kérdés szempontjából teljesen lényegtelen, hogy mű vagy nem mű a melle valakinek.:) Az alak alatt azt értem, hogy valaki formailag rendben van-e:) Az meg, hogy nem találok ilyet... Hát akármelyik edzőterembe lemegyek akár ötöt is kapásból, de mindegy:) Azt nem tudom, honnan láttad, hogy fenékre még lehetne gyúrni, de látom azért te is szeretsz kritizálni másokat:D
2013. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Félreértettél, úgy értem, arra edzhet az ember, hogy formás hátsója legyen, de arra nem, hogy a mellei milyenek legyenek.

És ez a csaj is, ha megnézed, nagyon vékony, csak a (mű) mellei nagyok. Még csak a csípője sem túl széles, de azon megint csak nem lehet változtatni.

2013. okt. 25. 13:21
 23/23 anonim ***** válasza:
Biztosan sokan vannak olyanok is, akiknek csúnyák a vékony lányok. Én nem tartozok ezek közé. Szépek a linkeken látható csajszik, mondjuk egy kis sport nem ártana még egyiknek se. Nekem csakis a vékony lányok jönnek be szexuálisan. Nálam csak haver lehet egy dagi, egy husi lány, több nem. Keresek és találok a vékonyak között is olyat, akinek a személyisége is megfog, és ennyi, nem kell törődnöm a husibbakkal.
2014. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!