Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek a...

Fiúk, nektek bejönnek a vékony lányok? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

Mindenhol az olvasom, hogy egy nő legyen nőies, meg, hogy a vékony csúnya, akkor már inkább legyen egy kicsit husisabb.

A vékony lányok tényleg csúnyák? :(


Mondjuk akinek ilyen alakja van:

[link]

[link]



2013. júl. 27. 16:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
illetve írtad, hogy a képen lévő SOVÁNY lányok egy kamaszra hasonlítanak. nos hát az én esetemben ez nem véletlen, mert kamasz vagyok. :D
2013. júl. 27. 18:45
 12/23 anonim ***** válasza:
Az első nem rossz,a második meg nagyon jó!
2013. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem csúnyák. Nekem tetszenek.

Sokkal inkább adok a személyiségre, az egyéniségre, és ezt fontosabbnak tartom.

2013. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem be :)
2013. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az első képen lévő nagyon szép!
2013. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%

Az első képen lévő az tényleg jól néz ki.

Aki meg sovány kamaszlányozik, az nem normális! Az ilyenekből lesznek a jó nők.

A dagadt tehenek véleményével meg ne foglalkozz. Röhögj inkább a malacképükbe!

2013. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%
ezek nekem túl vékonyak
2013. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
Ti meg a ducibbakat szóljátok le miközben itt hisztiztek, hogy titeket bántanak!!!Ez sem szép dolog képzeljétek el! Valakinek a ducibbság öröklődik, általában a vékonyabb lányok, akkor is vékonyak ha nem sportolnak, vagy sokat esznek, mert ilyen az alkatuk. Ugyanígy a ducibbaknak más az alakuk. Miért kell ebben folyton versenyezni? Ha találsz valakit aki tényleg szeret, akkor neki nem ez fog számítani!!! Hagyjátok már abba ezt a csontkollekciózást, meg dagadtozást, mert mind a kettő sértő és ha már te rámondod valakire az egyiket, akkor semmi jogod panaszkodni, mert neked is mondják!
2013. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Női szemmel ez a tökéletes alak! Az, hogy a fiúknak mi tetszik az már más kérdés! Én nőként ilyen alakot szeretnék.
2013. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%
Aki azt írja,hogy szülsz egy gyereket és annyi az hülyeség barátnőm is szült és olyan vékony mint én egyáltalán nem látszik,hogy szült se striák se lógó bőr se háj.Ja és nem is sportol vagy koplal ez genetika és az sem mind1 ,hogy hány évesen szül az illető mert ,ha valaki 22évesen szül jobban regenerálódik a teste mint annak aki 35 évesen szül.
2013. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!