Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az igaz ha levágom a szempillá...

Az igaz ha levágom a szempillámat utána ha vissza nő nagyobb lesz? Próbáltátok már? Mennyivel lesz nagyobb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki :)

De készülj rá fel hogy nagyon sokáig elég hülyén fogsz kinézni

és lehet hogy vissza se nő

2009. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy szempillám ami lefelé nézett és zavart,de nem kiesni készült biztos.1hétig vártam,hátha kiesik,többször megpróbáltam "meghúzni" hátha kijön,de nem.Így kisollóval levágta két hete.Most már látszik,hogy nő vissza és majdnem akkora mint a többi:)
2009. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm aki többször is lenyírta,persze nem tövig csak a végéből egy picit,de esküszik,hogy nagyobb és erősebb lett.
2009. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
16:12 és szerinted is az lett?
2009. okt. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszinte akarok lenni,én azt sem vettem észre amikor lenyírta,és azt sem,hogy nagyobb lett. De mondom nem sokat nyírt belőle,csak a végét,de szerinte nagyobb lett.
2009. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak én vagyok, akinek ez nagyon morbidnak hangzik? :D
2009. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én tuti kiszurnám az ollóval a szemem....
2009. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is "nyírta" az exem (nem tövig, de azért nem is a legvégét, és nem állandóan, csak ritkán ). Nagyon dúsnak és erősnek tűntek tőle a szempillái, azóta se láttam olyan jót senkin.
2009. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom nyírja az övét néha (mert hogy szerinte túl hosszú, és az b.zis /szerintem ez hülyeség, de mindegy:)/), és neki mindig visszanő, bár azt nem vettem észre, hogy ettől hosszabbra megnőne vagy ilyesmi, de ki lehet próbálni, mert vissza visszanő, az tuti.

19/L

2009. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!